سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
نسبت دادن گناه [به دوست]، پیک جدایی است . [امام علی علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان

 

ویروس کرونا و استخر, ویروس کرونا

آب استخر و ویروس کرونا

آب، راه انتقال عمده و اصلی ویروس کرونا نیست اما تحقیقات نشان داده است که ویروس کرونا در مدفوع و ادرار بیماران وجود دارد و می‌تواند آب را آلوده کند. راه اصلی انتقال ویروس کرونا قطرات ریزی است که هنگام عطسه، سرفه و یا حرف زدن از دهان افراد منتقل می‌شود.

احتمال انتقال ویروس از فرد مبتلا به ویروس کرونا ، با عطسه و سرفه در صورت تماس با آب وجود دارد. در استخرها باید به خصوص مسئله تهویه هوا و ضد عفونی کردن سطوح توجه کرد و البته مانند هر جای دیگری که تجمع افراد در آن رخ می‌دهد، فاصله‌گیری اجتماعی افراد باید رعایت شود.

 

ویروس کرونا و استخر, ویروس کرونا

استخر رفتن در زمان ویروس کرونا

 

قبل از رفتن به استخر :

هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی برای شما و خانواده تان بی خطر است، پیشنهاد می کنیم که دستورات محلی خود را بررسی کنید و از خود سؤال های اصلی COVID-19 بپرسید:

• آیا شما سن بالای 65 سال دارید یا در معرض خطر بیماری شدید کرونا هستید؟ خطر ابتلا به عفونت جدی COVID-19 با افزایش سن و شرایط پزشکی خاص افزایش می یابد.

 

• آیا شما و کسانی که با آنها در ارتباط هستید، نکاتی را برای جلوگیری از عفونت ، مانند پوشیدن ماسک و شستن دست را رعایت می کنید؟

 

• آیا شغل شما در تماس نزدیک با دیگران است؟ اگر چنین است ، آیا می توانید 6 فوت از مسافت اجتماعی را به روشی معقول حفظ کنید؟

 

• از به اشتراک گذاشتن وسایل خودداری کنید ، اما اگر مجبور هستید ، آیا می توانید که آنها را بین هر بار استفاده ضد عفونی کنید؟

 

• سطح فعلی انتشار COVID-19 در جامعه شما چقدر است؟ هر چه سطح انتقال در شهر شما پایین تر باشد ، بیرون آمدن شما امن تر است. 

 

ویروس کرونا و استخر, ویروس کرونا

رفتن به استخر در زمان ویروس کرونا

 

در حالی که در استخر هستید:

استخر باید دارای تهویه مناسب ، ضدعفونی کننده دستی باشد و هر فرد باید داری بطری های نوشیدنی ، حوله ، اسباب بازی ، عینک و شناورها و ماسک های محافظ صورت جداگانه باشد.

 

 

ماسک های خاصی مانند ماسک های غواصی برای آب ساخته شده است. در حقیقت ، برخی از دانشمندان در حال طراحی ماسک های غواصی هستند که از آنها به عنوان ابزار محافظ برای پزشکان و پرستاران  استفاده می شود. اما ماسک های پارچه ای و شنا با هم جور در نمی آید. شما هرگز نباید یک ماسک پارچه ای را در حالی که در آب شنا می کنید بپوشید ماسک پارچه ای زمانی که خیس می شود سنگین می شود و باعث تنفس دشوار می شود.

 

در استخر ، هنگام ورود به سرویس بهداشتی و سایر ساختمانهای عمومی یا در صورت عدم حضور در آب و تعامل با دیگران ، ماسک بزنید.

کارمندان استخر باید برای حفظ مسافت اجتماعی در داخل و خارج از استخر فاصله اجتماعی خود را حفظ کنند.

 

بعد از ترک استخر :

در حالی که به نظر می رسد کلر غیرفعال کننده ویروس کرونا است ، شنا در استخر جای شستشوی قدیمی را نمی گیرد. بعد از خروج از استخر ، دستان خود را به مدت 20 ثانیه با آب و صابون بشویید یا از ضدعفونی کننده دست که حداقل 60? الکل داشته باشد، استفاده کنید. هرگونه وسایل استخر ، حوله و سایر وسایلی را که با خود آورده اید تمیز و ضد عفونی کنید.

 

 

گردآوری:بخش سلامت بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی

 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,خورشید گرفتگی
جزئیات خورشید گرفتگی جزئی اول تیر 1399 از سوی شورای مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام شد.

به گزارش مهر به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این خورشید گرفتگی از نوع حلقوی است که در ایران به صورت جزئی دیده خواهد شد. این گرفتگی در آفریقا به جز بخشی از غرب آن، جنوب شرق اروپا و آسیا به‌صورت جزئی و در بخشی از جمهوری کنگو، سودان جنوبی، اتیوپی، یمن، عربستان سعودی، عمان، پاکستان، شمال هند، جنوب چین، تایوان به‌صورت حلقوی قابل مشاهده است.

 

بیشینه پوشیدگی این گرفتگی جزئی در شرق آسیا رخ می‌دهد که در شمال هند، ماه حدود 99 درصد از قرص خورشید را می‌پوشاند.

 

در تهران، گرفتگی در ساعت 9 و 5 دقیقه شروع می‌شود و در ساعت 10 و 16 دقیقه به بیشترین مقدار خود می‌رسد که در این حالت ماه 48 درصد از قرص خورشید را می‌پوشاند.

 

این گرفتگی در ساعت 11 و 38 دقیقه در تهران پایان می‌یابد. زمان و حداکثر میزان پوشیدگی در سایر نقاط ایران با تهران متفاوت است.

 

مشخصات خورشید گرفتگی برای تمامی مراکز استان‌ها به شرح زیر است: 

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,خورشید گرفتگی

 

 

خورشیدگرفتگی در مناطق جنوب شرق ایران نسبت به دیگر مناطق کشور طولانی‌تر است و بخش بزرگ‌تری از قرص خورشید پوشیده می‌شود. حداکثر گرفتگی با پوشیدگی 97 درصد است که در پسابندر رخ می‌دهد.

 

توجه به این نکته لازم است که مشاهده خورشیدگرفتگی بدون استفاده از ابزار و صافی‌های مناسب به بینایی آسیب می‌رساند.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار تکنولوژی

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,تلگرام

جدیدترین نسخه تلگرام با قابلیت هایی جدید و جذاب در دسترس کاربران قرار گرفت.

تازه ترین نسخه به روز شده تلگرام در دسترس قرار گرفت. با ویژگی‌های بزرگی چون امکان انتقال مالکیت کانال/گروه (که فروش کانال/گروه را بسیار آسان می‌کند)، قابلیت تشکیل گروه یا افزودن مخاطب بر اساس نزدیکی فاصله جغرافیایی (یعنی شما لازم نیست از شخصی که تازه با او آشنا شدید، شماره بخواهید!) و  یا می‌توانید بر اساس موقعیت، گروه بسازید و سریعا همکاران، هم‌کلاس‌ها یا همسایه‌ها را در یک گروه بسازید و ...

 

تلگرام 5/8 ویژگی ویچت را هم به خود اضافه کرد

از این پس شما می‌توانید هر کاربری را به مخاطبین خود اضافه کنید، حتی در صورتی که اگر شماره‌های تلفن آنها قابل مشاهده نباشد. از طریق گزینه «مخاطبین/ افزودن افراد نزدیک» به سرعت کاربرانی را که در نزدیکی شما قرار دارند، اضافه کنید. شما افرادی را که قسمت مربوطه را باز و فعال کرده باشند، مشاهده خواهید کرد.

 

گفتگوهای مختص موقعیت مکانی

با ساختن گفتگوهای گروهی مختص موقعیت مکانی از قسمت «کاربران نزدیک» میزبان اجتماعات محلی باشید.

 

‏مالکیت کانال‌ها و گروه‌ها را منتقل کنید

با انتقال کلیه اختیارات به مدیر دیگر، مالکیت گفتگوهای گروهی و کانال‌ها را منتقل کنید. این قابلیت تنها برای تغییر شغل یا وقتی که صرفا می‌خواهید از اختیارات خود به عنوان ایجادکننده دست بردارید، مناسب است.

 

‏و علاوه بر این:

جهت باز کردن گفتگوها با کاربران، از میان‌برهای سیری (Siri) استفاده کنید.

 

قالب‌بندی نماد برنامه را انتخاب کنید و از پیش‌نمایش‌های قالب جدید در تنظیمات ظاهری لذت ببرید.

 

پیش‌نمایش‌ پیام را برای گروه‌های خاص، فعال و غیر فعال کنید و همچنین از ابزار‌های جستجو و «حذف همه» در استثناهای اعلان‌ها استفاده کنید.

 

 

***

 

اختلال دسترسی به کد تایید تلگرام رفع شد

خبر دیگر درباره تلگرام اینکه؛  روز یکشنبه برخی از رسانه ها از مسدودسازی کد تایید توسط اپراتورهای داخلی خبر دادند در حالی که این اختلال از سوی آن‌ها نبوده و اکنون نیز مشکل رفع شده است. برخی از سایت ها خبر از مسدود شدن پیامک‌های تایید تلگرام توسط اپراتورها داده و اعلام کرده بودند کاربران قادر به ساخت حساب جدید یا ورود به حسابی که به کد کاربری نیاز دارند، نیستند و برخی نیز آن را در ادامه خاموش شدن سرورهای پوسته فارسی تلگرام (هاتگرام و تلگرام طلایی) ارزیابی کردند.

 

در ساعات ابتدایی صبح یکشنبه، کاربرانی که نیاز داشتند برای ورود به حساب کاربری‌شان کد تایید از اپراتورها دریافت کنند، با مشکل روبه‌رو شدند. کدی که در صورت عدم دسترسی به آن، امکان ورود به این پیام‌رسان وجود ندارد. در حالی که ارسال نشدن کد تایید، یک اختلال کوچک بود که در این بین به وجود آمد.

 

برخی این تعبیر را داشتند که اپراتورهای داخلی، ارسال کد تایید تلگرام را برای کاربران مسدود کرده‌اند. دقایقی قبل این مشکل رفع شد و الان دسترسی به کد تایید برای تمام کاربران وجود دارد. هنوز از اینکه دلیل این اختلال چه بوده، اطلاعاتی به دست رسانه‌ها نرسیده است. از آنجا که اپراتورها مسدودسازی را تایید نکردند، حدس‌هایی وجود دارد که این اختلال به دلیل تغییر روند ارسال کد کاربری از سوی تلگرام باشد.

 

بهار نیوز


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,روحانی
رییس جمهوری اولویت نخست دولت در کنترل عوارض اقتصادی کرونا را مراقبت از معیشت و اقتصاد خانوار به ویژه اقشار کم برخوردار عنوان کرد و گفت: نظارت و مراقبت دقیق و واکنش به هنگام در مقابل افزایش قیمت‌ها از وظایف خطیر همه مسئولان، تولیدکنندگان، اصناف و فروشندگان است و کوتاهی و اهمال در این خصوص به هیچ وجه پذیرفته نیست. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، مشارکت و همکاری مردم را موثرترین کمک و عامل در مسیر مقابله با تنگناها و تکانه‌های اقتصادی در همه شرایط خواند و گفت: در این روزها که ایران نیز مانند همه کشورهای دیگر جهان درگیر عوارض اقتصادی ناشی از همه گیری کرونا است، معضلات پیش رو با مشارکت جدی مردم قابل حل خواهد بود.

 

رییس جمهوری افزود: مردم شریف ایران می‌دانند، در حالی درگیر عوارض اقتصادی کرونا شده ایم که کشورمان تحت سخت‌ترین و غیرانسانی ترین تحریم ها است. خوشبختانه دولت از همان ابتدای بروز این بیماری برای رفع عوارض اقتصادی کرونا با دقت برنامه ریزی کرده و با طراحی سیاست های خاص، تلاش کرده است با اتکا به مردم و با قدرت در برابر این وضعیت دشوار تاب آوری داشته باشد.

 

روحانی اظهار داشت: اگر چه متخصصان اقتصادی معتقدند عوارض اقتصادی کرونا ماندگارتر و آسیب زننده‌تر از خود کرونا است، اما دولت تلاش کرده با تمهیدات خاص مانع از وارد شدن عوارض و آسیب‌های جدی به مردم و اقتصاد کشور از این ناحیه شود.

 

رییس جمهوری اولویت نخست در کنترل عوارض اقتصادی کرونا را مراقبت از وضعیت معیشت و اقتصاد خانوارها به ویژه اقشار حقوق بگیر و کم برخوردار عنوان و تصریح کرد: کنترل قیمت‌ها و تامین اقلام ضروری زندگی مردم اولویت اصلی برنامه‌های اقتصادی دولت بوده و خوشبختانه مردم عزیز کشورمان شاهد بوده اند در تامین اقلام مورد نیازشان کمترین مشکل را داشته ایم.

 

روحانی مرحله بعدی اقدامات را کنترل قیمت‌ها دانست و با بیان اینکه کنترل بازار صرفا با دستور، بخشنامه و ابلاغ‌های اداری ممکن نیست، افزود: تمام دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های اقتصادی باید در شرایط اقتصادی خاص این روزها با مراقبت و حساسیت بیشتری در کنار مردم حضور داشته باشند و بر بازار نظارت کنند.

 

وی تصریح کرد: نظارت و مراقبت دقیق و واکنش به هنگام در مقابل افزایش قیمت‌ها از وظایف خطیر همه مسئولان، تولیدکنندگان، اصناف و فروشندگان است و کوتاهی و اهمال در این خصوص به هیچ وجه پذیرفته نیست.

 

روحانی با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید اجازه داد بار روانی منفی جدیدی این شرایط زندگی و معیشت مردم را تحت الشعاع قرار دهد، اظهار داشت:  انتظار این است که با کوچک‌ترین افزایش قیمتی یا ابهام در کنترل قیمت ها مسئولان مرتبط در میان مردم حاضر شده و با همکاری فعالان و تولیدکنندگان و اصناف به سرعت نسبت به ساماندهی مشکلات اقدام کنند.

 

رییس جمهوری گرانی‌ها در حوزه خرید و اجاره مسکن و برخی لوازم خانگی در روزهای اخیر را مورد اشاره قرار داد و گفت: با سیاست‌هایی که وزارت راه و شهرسازی و وزارت صمت به ستاد اقتصادی دولت پیشنهاد کرده است، ضمن تامین تقاضای بازار و ساخت مسکن مورد تقاضا، نسبت به مدیریت قیمت و ورود نقدینگی به این حوزه نیز تلاش خواهد شد. از جمله این برنامه‌ها تامین تقاضا با ایجاد چشم انداز مثبت در ایجاد رونق و عرضه مسکن کوچک و متوسط است که به سهولت قابل دسترسی برای اقشار کم برخوردار باشد.

 

وی افزود: تسریع در اجرای طرح‌های گسترده مسکن ملی یا مسکن اول با انتقال تسهیلات به متقاضیان در چارچوب بازار عرضه از جمله برنامههای موثر در کنترل قیمت مسکن خواهد بود. دولت همچنین با اجرای سیاست‌هایی که در تمامی بخش‌های اقتصادی مرتبط طراحی شده است، درصدد کنترل و مدیریت آن بخش از نقدینگی در بازار مسکن است که می‌تواند این بازار را دچار آشفتگی کند.

 

روحانی مدیریت انتظارات برای افزایش قیمت را نیز از جمله برنامه‌های دولت برای کنترل بازار مسکن برشمرد و اظهار داشت: وزارت مسکن موظف به اجرای اقدامات لازم در این خصوص است تا برخی واسطه‌ها نتوانند با آشفته کردن فضا قیمت خرید و فروش و اجاره مسکن را افزایش دهند.

 

رییس جمهوری تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی موظف به کنترل و مدیریت هزینه ساخت مسکن است که اگر بتوان از این منشا اصلی که مرحله ساخت است هزینه ها را کنترل کرد، گام موثری در مدیریت قیمت مسکن برداشته شده است.

 

بر اساس گزارشی که محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این جلسه ارائه کرد، تقاضای برخی اقشار برای خرید مسکن صرفا با هدف سرمایه گذاری صورت می‌گیرد که این نوع تقاضا را نیز می‌توان در چارچوب مدیریت بازار به ویژه بورس سامان‌دهی کرد تا هم سرمایه افراد افزایش یابد و هم چرخه تولید رونق گیرد.

 

رییس جمهوری به دستگاه‌های اجرایی و نهادهای وابسته به دولت دستور داد اراضی دولتی واقع شده در محدوده و حریم شهرها را به منظور اجرای ماده 6 قانون سامان‌دهی زمین و مسکن، برای بهره برداری در طرح اقدام ملی مسکن، به وزارت راه و شهرسازی واگذار کنند.

روحانی همچنین از بانک مرکزی خواست به منظور تقویت عرضه و در راستای اجرای اقدام ملی مسکن، نسبت به افزایش سهم تسهیلات بخش ساخت مسکن اقدامات لازم را انجام دهد.

 

روحانی همچنین در دستور ویژه ای به وزیر جهادکشاورزی تاکید کرد، اراضی واقع شده در محدوده و حریم شهرها هر چه زودتر به وزارت راه و شهرسازی واگذار شود.

 

وزارت راه و شهرسازی نیز مکلف شد در اجرای ماده 10 قانون زمین شهری و به منظور شهرک سازی و مجتمع های مسکونی بر اساس ضوابط و مقررات شهرک ساز ی و با رعایت اصل حفظ باغات و اراضی کشاورزی اقدام کند.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار بین الملل

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,مشاور نخست‌وزیر عراق
مشاور نخست‌وزیر عراق اعلام کرد که بغداد به این تعداد نیروی آمریکایی نیاز ندارد و زمان تعیین جدول زمانی خروج این نیروها فرا رسیده است. 

به گزارش ایلنا به نقل از بغداد الیوم، «هشام داود»، مشاور «مصطفی الکاظمی»، نخست‌وزیر عراق امروز -پنج‌شنبه- اعلام کرد که جزئیات مذاکره با آمریکا مشخص است و هیچ ابعاد پنهانی ندارد.

 

داود گفت: «مذاکرات عراق و آمریکا هیچ چیز مخفی ندارد به ویژه اینکه دو کشور روابط دوستانه با یکدیگر دارند که فقط به دو بعد نظامی و امنیتی و محدود نیست بلکه شامل زمینه­‌های انرژی، آموزش، فرهنگ و کشاورزی نیز می­‌شود.»

 

وی در ادامه افزود: «آمریکا کشور مهمی است و عراق به توسعه روابط با کشورهای مهم و دارای اقتصادی قوی در جهان نیازمند است.»

 

مشاور الکاظمی گفت: «عراق همچنین روابط نظامی با آمریکا دارد و دولت‌­های متوالی در این کشور از واشنگتن خواسته‌­اند که به بغداد در جنگ با گروه تروریستی داعش کمک کند.»

 

وی افزود: «اما امروز دولت الکاظمی تاکید می‌­کند که عراق دارای امکانات و توان نظامی و امنیتی برای مقابله با خطرها و چالش­‌های داخل کشور و مبارزه با تروریسم است و احتمالا دیگر به این تعداد از نیروهای آمریکایی نیاز ندارد.»

 

داود گفت: «دولت عراق و آمریکا به این فکر می‌­کنند که زمان تعیین جدول زمانی حضور نیروهای نظامی در خاک عراق فرا رسیده و روابط دوستانه در زمینه‌­های آموزش، اطلاعات و مبارزه با تروریسم باید ادامه یابد.»


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,
رئیس جمهور گفت: امروز تعداد زیادی تست تشخیص کرونا در سراسر کشور انجام می‌شود و وقتی تست زیادی انجام شود شناسایی بیماران کرونا بیشتر می‌شود و این مسأله جای نگرانی برای مردم ندارد. 

به گزارش ایلنا؛ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه هیأت دولت با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی ما باید رفتارها را نظارت کنند، وزارت کشور، بهداشت و درمان، صنعت معدن تجارت، وزارت دادگستری و اصناف دقت خودشان را به عمل بیاورند، گفت: بازگشایی‌های کشور از آغاز مشروط بوده است و مردم به دستورالعمل‌ها توجه کنند، البته بخشی از افزایش بیماران کرونا که در هفته‌های اخیر می‌بینیم، مربوط به این می‌شود که تست‌های آزمایشگاهی افزایش یافته است، یعنی روزانه در سراسر کشور تست زیادی انجام می‌گیرد و به طور طبیعی شناسایی بیمار افزایش می یابد که جنبه منفی ندارد و مردم نگران نباشند.

 

وی افزود: وقتی بیمار زودتر تشخیص داده می‌شود، به مرحله بستری نمی‌رسد و با توصیه‌هایی که انجام می‌دهد، بیماران به صورت سرپایی معاینه خواهند شد. همچنان توان وزارت بهداشت بالاتر از فشار این ویروس است. به غیر از بخش تحول سلامت، کارهای دیگری نیز در حال انجام شدن است؛ برای یافتن درمان و واکسن این ویروس و همچنین برای تامین نیازمندی‌هایی که کشور از لحاظ بهداشت و درمان، دارد بخش‌های تولیدی ما به ویژه شرکت‌‌های دانش بنیان تلاش‌های خوبی انجام دادند و حتی در بعضی از بخش‌ها صادر کننده هستیم.

 

روحانی با بیان اینکه برخی از کشورهایی که با آنها در تماس تلفنی هستیم، امکانات بهداشتی و تجهیزات را از ما درخواست می‌کنند، ادامه داد: حمل و نقل شهری اهمیت فراوانی دارد، همه شهرداری‌ها به ویژه شهرداری تهران باید توجه زیادی در حوزه حمل و نقل انجام دهند. یکی از جاهایی که می‌تواند مشکل‌آفرین باشند، مترو و اتوبوس است، به طوریکه اگر در بعضی از ساعات مردم از وسایل حفاظتی مثل ماسک استفاده نکنند، با مشکلات جدی مواجه می‌شویم. تا به حال با یاری و وحدت مردم پیش رفتیم و از مردم می‌خواهیم که در این زمینه ما را یاری کنند.

 

وی افزود: امیدواریم با یاری مردم در چند استان باقیمانده نیز به مهار و کنترل بیماری برسیم، اما مراقبت همچنان باید تا ماه‌های آینده ادامه پیدا کند.

 

رئیس دولت تصریح کرد: از آموزش و پرورش می‌خواهم در ایام تابستان که دانش‌آموزان فراغت و فرصت دارند از امکاناتی که در فضای مجازی به وجود آمده هم برای تکمیل آموزش‌هایی که در سال گذشته داشته‌اند و هم برای پر کردن ساعت فراغت آنها و نیز برای خودمراقبتی و مهارت استفاده کند و آنها را در شرایط فعلی تقویت کنند. از این فرصت و فضای مجازی استفاده و بهره‌برداری صورت گیرد.

 

وی با بیان اینکه در زمینه کاهش تورم علامت خوبی را مشاهده می‌کنیم، اظهار داشت: در مسئله شاخص بهای تولید در اردیبهشت‌‌ نسبت به اردیبهشت‌ماه سال قبل به صورت نقطه به نقطه 16 درصد بوده است، یعنی کاهش تورم نشان می‌دهد که در ماه‌های آینده در زمینه مصرف‌کننده نیز شاهد همین شرایط خواهیم بود بنابراین هم به آینده معتقدیم و هم معتقدیم سال، سال جهش تولید است و همه توانمان را برای کاهش فشار بر مردم عزیز و بزرگوار به کار خواهیم گرفت.

 

روحانی اظهار کرد: من خدمت مردم عرض می‌کنم که ما راهی نداریم جز اینکه سبک زندگی را عوض کنیم یعنی تا زمانی که این ویروس وجود دارد،‌ راه دومی برای ما وجود ندارد. بازگشایی‌ها باید به تدریج ادامه پیدا کند، البته این کار قدم به قدم و با احتیاط باید صورت بگیرد اما راه‌ حل اصلی تغییر سبک زندگی است.

 

وی افزود: ما در مراسم‌ها و معاشرت‌هایی که خواهیم داشت، باید مراعات کنیم و سبک زندگی را تغییر دهیم.

 

رئیس دولت دوازدهم گفت:‌ نکته دومی که تأکید می‌کنم این است که مردم ما آگاه هستند که کشور ما از آغاز سال 97 با تحریم شدیدی از طرف حاکمان کاخ سفید مواجه شد و متأسفانه با رعب و وحشت، کشورهای دیگر را هم وادار کردند که در برخی از موارد همکاری‌ها را قطع کنند، بنابراین ما در شرایط ویژه‌ای هستیم و از اواخر سال 98 هم که این ویروس اضافه شد، شرایط ما شرایط دشوارتری شد؛ همه باید به این مسأله توجه کنند که ما در چه شرایطی کشور را اداره می‌کنیم؛ البته من نمی‌خواهم دولت در مسأله حاشیه‌سازی‌ها وارد شود، این 14 ماهی که از دولت باقی مانده را باید برای تکمیل طرح‌های ناتمام و رفاه مردم بگذاریم؛ از همه کارگران و مهندسان و کارگزاران و مقام‌ها و مسئولان دولتی که تلاش مضاعفی انجام می‌دهند، تشکر می‌کنم.

 

روحانی گفت: ‌همین هفته پنجشنبه 4 هزار و 800 میلیارد تومان طرح و پروژه صنعتی و معدنی افتتاح خواهد شد، در ضمن افتتاح‌های پنجشنبه‌ها همه پروژ‌ه‌ها نیست و بسیاری از پروژه‌ها توسط مسئولان و استانداران و بخش‌های مختلف افتتاح می‌شود اما در همین افتتاح هفتگی نیز در هر هفته حدود 4 هزار پروژه افتتاح می‌شود این به معنای این است که نشاط و فعالیت علیرغم همه فشارها در کشور وجود دارد.

 

وی اضافه کرد:‌ در شرایط فشار تحریم در این سال‌ها، در سال 50 میلیارد دلار درآمد ما کم شده یعنی کل بودجه امسال ما 570 هزار میلیارد تومان است و در سال گذشته 448 هزار میلیارد تومان بوده است؛ 50 میلیارد دلار یعنی 870 هزار میلیارد تومان و حدود دو برابر بودجه پارسال و 300 میلیارد تومان از کل بوجه امسال ما بیشتر.

 

وی ادامه داد:‌ اگر هر دولت دیگری بود در این شرایط به زانو در می‌آمد اما با ایستادگی مردم و همکاری دیگر قوا و رهبری معظم، امروز شرایط زندگی را شرایط قابل تحمل اما سخت می‌دانیم.

 

رئیس‌جمهور بیان کرد: امسال، سال جهش تولید است و ما همه توان خود را برای تولید به کار خواهیم گرفت و تا پایان سال پروژه‌های عظیمی را افتتاح خواهیم کرد. در همین سفری که معاونان رئیس‌جمهور به منطقه آذربایجان داشتند، امروز در دولت گزارشی که ارائه دادند، سه طرح بسیار مهم در آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و اردبیل افتتاح خواهد شد.

 

رییس جمهور در ادامه با اشاره به احیای دریاچه ارومیه، گفت: مسأله دریاچه ارومیه نخستین وعده و قول دولت به مردم آذربایجان و غرب کشور بود که اهمیت محیط زیستی فراوانی داشت، با تلاش بخش‌های مختلف دولت، 600 میلیون متر مکعب آب وارد دریاچه خواهد شد، در همین راستا برای انتقال آب از پشت یکی از سدها به دریاچه ارومیه یک تونل 36 کیلومتری علیرغم شرایط تحریم و مشکلات حفر شده است.

 

وی ادامه داد: تا امروز 90 درصد گرد و غبار دریاچه ارومیه مهار شده و تا پایان سال هم آن 10 درصد باقی مانده مهار می‌شود و این عظیم‌ترین کار محیط زیستی‌ است که صورت گرفت، همچنین بسیاری از تالاب‌های ما آبگیری شده است که این اثر بارندگی‌های خوب سال‌های اخیر و تلاش مسئولان مربوطه بود، لذا می‌توان به حق گفت که دولت یازدهم و دوازدهم دولت محیط‌زیستی بوده است.

 

روحانی همچنین اظهار داشت: من از همه می‌خواهم اگر از دولت انتقاد دارند خیلی راحت و با زبان روان از دولت انتقاد کنند، اما هم شرایط ما را در نظر گیرند و هم منصفانه انتقاد کنند، ما به عنوان دولت همانطور که عرض کردم وارد این حاشیه‌ها نخواهیم شد و هرکاری را که انجام دادیم، برای مردم توضیح می‌دهیم.

 

وی در تشریح اقدامات دولت در حوزه اقتصادی گفت: اگرچه شرایط اقتصادی مردم سخت‌تر شده و ما نتوانستیم نرخ تورم را به عددی که مدنظر ما بود برسانیم، اما در شرایطی که این تحریم‌ها نبود نرخ رشد اقتصادی کشور را از 8- در سال 91 به عدد 14+ رساندیم و این در تاریخ کشور ما بی‌سابقه است. همچنین نرخ تورم از 40 به 7 درصد رسید یعنی نرخ تورم تک رقمی و نرخ رشد اقتصادی دو رقمی شد و توانستیم عین وعده‌های دولت را عملی کنیم.

 

رییس‌جمهور در ادامه ابراز داشت: در دولت دوازدهم ما با یک شرایط ویژه‌ای رو‌به‌رو هستیم و این روند تا حدودی متوقف شد، در همین شرایط متوسط حقوق کارمندان و کارگران ما از 4 تا 5 برابر و همچنین دریافتی مستمری‌بگیران کم‌درآمد در جامعه به 9 برابر افزایش یافت.

 

رییس دولت در ادامه سخنان خود با اشاره به الزامات سبک زندگی جدید در شرایط شیوع کرونا بر اهمیت دولت الکترونیک اشاره و تصریح کرد: در این شرایط شیوع کرونا ما چاره‌ای نداریم جز اینکه دولت الکترونیک را با سرعت پیش ببریم، این تغییر در سبک زندگی که من گفتم تنها دست ندادن و ماسک زدن نیست، یکی از مصادیق این مساله آن است که در شرایط فعلی کار و خدمات را از طریق فضای مجازی ارائه دهیم.

 

وی ادامه داد: تصمیمی که در خصوص دفترچه‌های بیمه شخص ثالث اتخاذ شد و اکنون خدمات و اقدامات درخصوص 50 میلیون دفترچه با تکیه بر ظرفیت‌های دولت الکترونیک در حال انجام است، نشان‌دهنده اهمیت این موضوع است، البته دسترسی‌های ما در زمینه دولت الکترونیک روز به روز بیشتر خواهد شد و این برای مقابله با کرونا یک اصل مهم است، در خصوص شرکت‌های دانش‌بنیان فراوانی که در کشور فعال هستند همین که این 5000 شرکت در سال گذشته 120 هزار میلیارد تومان درآمد داشتند، یک تحول بزرگ است.

 

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکل مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: امروز شرایط قیمت مسکن با شاخص‌های کشور ما هماهنگ نیست و این به معنای فشار آمدن به مردم به ویژه مستاجرها و آن‌هایی است که به هر دلیلی نیاز به تعویض منزل دارند. به همین دلیل من امروز به وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی دستور دادم که در کارگروهی زیر نظر معاون اول این مساله و همه طرح‌ها را در این خصوص بررسی کنند و  همچنین اقدامات لازم را سامان دهند تا بتوانیم این فشار نسبت به مردم را کاهش دهیم.

 

روحانی در ادامه سخنان خود در جلسه امروز هیات دولت با اشاره به رفتارها و عملکرد دولت آمریکا، گفت: مسأله دیگر ادامه جنایات دولت آمریکا است، دولت آمریکا از گذشته یک دولت بی‌اعتباری بود اما در این دولت جدید بی‌اعتبارتر شد، دولتی کنونی آمریکا همه مقررات بین‌المللی را زیر پا گذاشت و برخلاف تمام معاهدات بین‌المللی رفتار می‌کند و حتی از تمام معاهدات با دوستان خود نیز خارج شد.

 

وی ادامه داد: حتی در زمینه مبارزه با کرونا هم بدترین کشور که بدترین شیوه را انتخاب کرد، آمریکا بود و نشان داد که از قدرت عقل و مدیریت صحیح بی‌بهره است، اما این مدیریت غلط در هفته‌های اخیر با یک خشونت شدید علیه مردم خودشان توأم شده است، یعن نظامیان و پلیس به دستور کاخ سفید در حال فشار بر مردم و کشتار مردم آمریکا هستند، البته ما از قدیم می‌دانستیم که سیاست آمریکا، سیاست «زانو بر گلو» است، این‌ها در تاریخ هر مظلومی را پیدا می‌کردند، با زانو بر گلوی او فشار می‌آوردند تا او را از پای در بیاورند و حتی در سال 97 می‌خواستند با ایران هم همین کار را انجام دهند. اما ملت بزرگ ایران با پتک عظیم اتحاد ملی این زانو را شکست اما اکنون باز هم به دنبال توطئه هستند.

 

رییس‌جمهور در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران در مهرماه طبق قطعنامه 2231 به نقطه‌ای می‌رسد که تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران لغو می‌شود، از هم‌اکنون ناراحت و عصبانی هستند و به دنبال تهیه قطعنامه و این موارد هستند اما توقع ما از 4 کشور دائم این است که در برابر این مساله بایستند، همانطور که برجام و قطعنامه برای منافع و صلح منطقه بود، به خاطر منافع منطقه و جهان از این مسأله جلوگیری کنند، مخصوصا از دو کشور دوست مان روسیه و چین توقع داریم در برابر این توطئه ایستادگی کنند.

 

وی ادامه داد: ما مطمئن هستیم انواع توطئه‌های آمریکا شکست خورده و در این توطئه هم شکست خواهند خورد، از هم اکنون هم با تمام توان، توانمندی دفاعی خود را بالا می‌بریم، ما حتی در همین شرایط تحریم بهترین سیستم‌های پدافند هوایی را طراحی کردیم که با همین سیستم پهپاد آمریکایی را زدیم.

 

روحانی همچنین در خصوص زمینه‌های اقتصادی بیان داشت: رییس کل محترم بانک مرکزی در جلسه امروز هیات دولت گزارشی را ارایه کرد درخصوص سه ماه پایانی سال 98 که شرکت های بزرگ صنعتی ما رشد قابل ملاحظه ای داشتند، من امیدواریم که ان‌شاءالله رشد اقتصادی بدون نفت ما در سال 99 علیرغم تحریم‌ها و کرونا مثبت باشد. البته اکنون علائم و نشانه‌های اینکه رشد اقتصادی بدون نفت ما منفی نخواهد بود و مثبت است، مشاهده می‌شود.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار بین الملل

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , کره شمالی
یکی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل امروز (سه‌شنبه) نسبت به کمبود شدید غذا و سوء تغذیه در کره شمالی که به خاطر تعطیلی پنج ماهه مرز این کشور با چین و قرنطینه بسیار جدی علیه ویروس کرونا وخیم‌تر شده است، هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، توماس اوجیا کوئینتانا، مخبر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در کره شمالی از شورای امنیت خواست تا درخصوص تحریم‌هایی که بر این کشور منزوی اعمال کرده، تجدید نظر کند تا پیونگ‌یانگ بتواند مواد غذایی لازم برای شهروندانش را تامین کند.

 

کره شمالی که در اواسط دهه 1990 گرفتار قحطی شد که در جریان آن بیش از سه میلیون تن کشته شدند، جزو معدود کشورهای جهان است که گزارشی درباره آمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را به سازمان بهداشت جهانی ارائه نکرده است.

 

اوجیا کوئینتانا گفت: پاندمی کرونا مشکلات اقتصادی شدیدی برای کره شمالی به وجود آورده است. کاهش 90 درصدی تبادلات تجاری کره شمالی با چین در ماه‌های مارس و آوریل باعث کاهش شدید درآمدهای پیونگ‌یانگ شده است.

 

وی افزود: دورنمای تعمیق هر چه بیشتر کمبود مواد غذایی و ناامنیتی گسترده غذایی بسیار هشدار دهنده است.

 

این کارشناس سازمان ملل در بیاینه‌ای گفت: گزارشاتی درباره افزایش تعداد افراد بی‌خانمان از جمله کودکان بی‌خانمان در شهرهای بزرگ کره شمالی به دست آمده و هزینه دارو نیز سر به فلک کشیده است. تعداد بسیاری از خانواده‌ها در روز تنها دو وعده غذا می خورند یا تنها ذرت می‌خورند و بسیاری دیگر نیز قحطی زده هستند.  

 

در همین حال، الیزابت بایرز، سخنگوی برنامه جهانی غذا سازمان ملل در کنفرانسی خبری در ژنو گفت: وضعیت انسانی در کره شمالی همچنان وخیم است.

 

وی افزود: بیش از 10 میلیون تن یا 40 درصد از جمعیت کره شمالی به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارند. سوء تغذیه پایدار و گسترده شده و باعث آسیب بلندمدت به رشد و سلامت کودکان و همچنین زنان باردار شده است.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار اجتماعی

 

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,هواشناسی
سازمان هواشناسی امروز و فردا برای بیش از پنج استان کشور رگبار باران و رعد و برق پیش‌بینی کرد. 

سازمان هواشناسی کشور امروز (دوشنبه) برای استان‌های قم، مرکزی، هرمزگان و غرب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی کرده است.

 

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، بروز این شرایط در ساعت‌های بعد از ظهر محتمل‌تر است.

 

همچنین فردا در استان‌هایی اردبیل، زنجان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، رگبار باران پیش‌بینی می‌شود و احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی وجود دارد.

 

سازمان هواشناسی به دلیل افزایش دمای هوا هشدار داد که هموطنان تا حد امکان از برپا کردن آتش در جنگل‌ها و مراتع خودداری کنند.

 

همچنین آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد پیش بینی می‌شود و دمای هوا ظهر امروز به 32 درجه می‌رسد.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار بین الملل

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,بولتون
مشاور امنیت ملی سابق آمریکا قصد دارد تا تحت هر شرایطی حتی در صورتی که کاخ سفید کتابش را تایید نکند، آن را به چاپ برساند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی‌ان‌ان، یک منبع مطلع گفت: کتاب جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا تحت عنوان "اتاقی که در آنجا اتفاق افتاد: خاطراتی از کاخ سفید" قرار است 23 ژوئن منتشر شود و تاکنون، کاخ سفید به صورت رسمی آن را تایید نکرده است.

 

بولتون مصاحبه‌هایی با شبکه‌های مختلف برای تبلیغ کتابش داشته است. واشنگتن پست نخستین بار درباره جزئیات طرح بولتون برای چاپ کتابش مطالبی منتشر کرد.

 

اخباری درباره برنامه‌های بولتون به منظور چاپ کتابش در پی یک سری تاخیرها در حالی منتشر می‌شود که وکلای او با کاخ سفید درباره مفاهیم و مطالب موجود در کتاب درگیر هستند. دولت ترامپ نگرانی‌های خود را درباره چاپ یک سری مطالب و اطلاعات محرمانه در این کتاب ابراز کرده است.

 

اوایل سال جاری میلادی، نیویورک تایمز گزارش کرد که بولتون گفته است که ترامپ به وی دستور داده تا در کمپین فشار برای گرفتن اطلاعاتی درباره دموکرات‌ها از اوکراین کمک کند.

 

این روزنامه همچنین نوشته بود، بولتون حتی ترامپ را متهم کرده که نمی‌خواهد ممنوعیت کمک‌های نظامی به اوکراین را متوقف کند مگر آنکه مقام‌های این کشور به درخواست‌هایش جامه عمل بپوشانند. سی.ان.ان هم پیشتر گزارش کرده بود که تیم بولتون آماده این احتمال هستند که دولت شاید تلاش کند تا برخی از مفاد و مطالب کتاب را محرمانه کند.


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رییس جمهور
رییس جمهوری بر حق انتخاب مردم در استفاده آگاهانه و نحوه مدیریت سهام عدالت تاکید کرد و گفت: شرایط لازم در این زمینه باید فراهم شود. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل و در این جلسه نظام بانکی کشور مکلف شد شرایط لازم را برای اعطای اعتبار به دارندگان سهام عدالت بر مبنای پشتوانه سهام آنان فراهم کند.

 

در این جلسه پس از گزارش «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی از میزان پیشرفت اقدامات مربوط به آزاد سازی سهام عدالت، رییس جمهوری بر حق انتخاب مردم در استفاده آگاهانه و نحوه مدیریت سهام عدالت تاکید کرد و گفت شرایط لازم در این زمینه باید فراهم شود.

 

درادامه این جلسه حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت نیز از وضعیت صنعت خودروسازی و نقش مهم آن در ایجاد اشتغال گزارش داد که براساس آن روند تولید خودرو در نیمه دوم سال گذشته و دو ماهه اول امسال افزایشی بوده است

 

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین از تاثیر اقدامات این وزارتخانه در مدیریت قیمت در بازار خودرو و مقابله با رانت جویی گزارش داد و رئیس جمهور نیز دراین زمینه علاوه بر لزوم تقویت و رشد تولید خودرو در داخل کشور بر ارتقا فناوری و کیفیت تولید داخل و همچنین شفاف سازی و واقعی کردن نرخ خودرو تاکید کرد.

 

لزوم هماهنگ کردن سیاست تولید و فروش خودرو با ملاحظات زیست محیطی از طریق جایگزین کردن خودروهای جدید به جای خودروهای فرسوده از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بود.


 
<      1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
سه شنبه 99 مهر 1
امروز:   2026 بازدید
دیروز:   1945  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
EMOZIONANTE
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

لحظه های آبی
عاشق آسمونی
آخرالزمان و منتظران ظهور
Smile of dream
خورشید تابنده عشق
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
Different.fdan
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
منتظر ظهور
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com