سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
کشت در دشت هموار می روید و نه در سنگلاخ ؛ همین گونه حکمت در دل [امام کاظم علیه السلام]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت، بایگر معروف ترکیه

 

بوراک اوزچیویت در سال 2011 تا 2013 با حضور در مجموعه تلویزیونی حریم سلطان بعنوان کاراکتر مالکوچ اوغلو یا همان بالی خان به شهرت خود افزود.

چکیده ای از بیوگرافی بوراک اوزچیویت (بوراک اوزچویت)
تاریخ تولد: 24 دسامبر 1984
محل تولد: استانبول، ترکیه
شغل: بازیگر، مدل

قد: 1?84 متر
سال های فعالیت در زمینه مدلینگ: 2003–2007( مدل)
سالهای فعالیت در زمینه بازیگری: 2006 –اکنون( بازیگر)

همسر( ها): فاهریه( فحریه) اوجن

 

بیوگرافی بوراک اوزچیویت
بوراک اوزچیویت ( متولد 24 دسامبر 1984 در استانبول)، بازیگر و مدل سابق اهل ترکیه است. بوراک اوزچویت اصالتا اهل استان غازی آنتپ در جنوب ترکیه است.


بوراک اوزچیویت در رشته? عکاسی تحصیل کرده و در سال 2003 با شرکت در مسابقه? بهترین مدل ترکیه بعنوان مدلی که امید بخش آینده ای درخشان است، انتخاب شد. بعد از آن کار خود را با آژانس مدلینگ بسیار معروفی شروع کرد. بوراک اوزچویت همچنین در سال 2005 نیز بار دیگر در این رقابت شرکت نمود و مقام نخست را بخود اختصاص داد.

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت مدتی در زمینه مدلینگ فعالیت می کرد

 
بوراک اوزچویت  پس از کسب عنوان Best Model Of Turkey در سال 2005 به Best Model Of The World (بهترین مدل دنیا) دست پیدا کرد و مقام دوم جهان را از آن خود کرد. به دنبال آن بوراک اوزچیویت در مجموعه تلویزیونی های بسیاری بعنوان نقش اصلی ایفای نقش نمود. اولین تجربه بازیگری او در سریال منفی 18 بود که در نقش یک مامور پلیس به نام مراد ایفای نقش می کرد. در نوامبر 2007 در فیلمی به نام Musallat( مسلط) بازی کرد. بوراک اوزچویت در سال 2011 تا 2013 با حضور در مجموعه تلویزیونی حریم سلطان بعنوان کاراکتر مالکوچ اوغلو یا همان بالی خان به شهرت خود افزود.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های بوراک اوزچیویت,بوراک اوزچویت

عکس های بوراک اوزچیویت

 
ازدواج بوراک اوزچیویت
بوراک اوزچویت در 29 ژوئن 2017، با بازیگر معروف ترکیه، فحریه اوجن ازدواج کرد. فرزند پسر آنها به نام کاران در 13 آوریل 2019 متولد شد.

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,همسر بوراک اوزچویت

بوراک اوزچویت و همسرش فاهریه اوجن

 

بخشی از مصاحبه خواندنی بوراک اوزچیویت
خاطرات خوب کودکی
بخشهایی از زندگی هست که هیچوقت فراموش نمی شود. من گاهی آرزو می کنم که کاش تمام روزهای کودکی ام را کامل به خاطر داشتم ولی متاسفانه خیلی چیزها از آن ایام در خاطرم نمانده است. تنها چیزهایی که برایم پررنگ بوده دوستان، مدرسه و ورزش بوده است. حتماً چیزهایی در کودکی من بوده که من فراموش کرده ام و احتمالا بعضی از آن ها خیلی هم مهم بوده اند. خیلی دوست دارم حتی برای یک دفعه هم که شده به آن روزها سفر کنم. گاهی تلاش می کنم چیزهایی را بخاطر بیاورم ولی متأسفانه تلاشم به جایی نمی رسد. خاصیت زندگی همین است که هرچه جلوتر میرود بخش هایی از گذشته را از ذهن پاک می کند؛ البته همیشه از مادرم در این زمینه کمک می گیرم.( باخنده) مادر واقعا حافظه عجیبی دارد.

 

بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,تصاویر جدید بوراک اوزچویت

تصاویر بوراک اوزچیویت

 

بهترین خواهرهای دنیا
ارتباط من با خواهرهایم واقعا خوب و فوق العاده است. آن ها سنگ صبور من هستند و من هم سنگ صبور و حامی شان. اینکه شما در زندگی افرادی را داشته باشید که همیشه حامی و دوست شما باشند، واقعا لازم است و به آدم دلگرمی می دهد. فکر کنم خواهرهای من بهترین خواهران دنیا هستند.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های بوراک اوزچیویت,خانواده بوراک اوزچویت

پدر ، مادر و خواهر بوراک اوزچیویت

 

جکمن ترک ها
از اینکه مرا با سایر بازیگران قیاس کنند، خوشم نمی آید برای این که به نظرم هر کسی جای خودش را دارد و با قابلیت های خودش شناخته می شود ولی در مورد ظاهرم که گاهی مرا با هیوجکمن مقایسه می کنند، ماجرا متفاوت است. من بازی ها و کلا شخصیت این آدم را دوست دارم. یک بار نشریه مووی تایمز ترکیه، به من لقب« جکمن ترک ها» را داد که برایم هیجان انگیز بود. در آن زمان مدل موهایم خیلی شبیه او بود ولی خودم اصلا به این موضوع فکر نکرده بودم!

 

 

 

بوراک اوزچیویت,زندگینامه بوراک اوزچیویت,عکس های اینستاگرام بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت و همرش فحریه اوجن

 

از فوتبال تا خودرو های لوکس
بوراک اوزچویت شدیدا به فوتبال علاقه دارد و ورزش جزیی از زندگی روزانه اوست و طرف دار دوآتشه تیم فوتبال فنرباغچه است. بوراک اوزچویت به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و همیشه می گوید که در ایامی که در کشورهای اروپایی مشغول کار مدلینگ بوده است، به اجبار زبان انگلیسی را آموخته است ولی حالا از اینکه به این زبان مسلط است، واقعا خوشحال است. بوراک اوزچویت عاشق خودرو های لوکس است و اعلام کرده که دوست دارد زمانی که به سن و سال پیری رسید، یک کلکسیون کامل و زیبا از خودرو های لوکس داشته باشد.

 

بوراک اوزچیویت,تصاویر جدید بوراک اوزچیویت,عکس های خواهر بوراک اوزچویت

بوراک اوزچیویت و خواهرش

 

سفر به اهرام مصر
سفر برای من ورود به جهانی جدید از ناشناخته هاست؛ البته از کودکی مکانهای عجیب و غریبی که گاهی آن ها را در مجلات یا کتاب ها می دیدم، بیش از هر چیزی برایم جذاب بود. دوست دارم قدم به مکانهایی بگذارم که احساس کنم چند قرن پیش در آن جا آدم هایی به شکل دیگری زندگی می کردند، برای همین مکان های تاریخی را بسیار دوست دارم. سفر به مصر برای من هربار سرشار از تازگی و جاذبه است. تماشای اهرام مصر واقعا مرا به تعجب می اندازد و احساس می کنم کنار عظمت آن ها کم می آورم.

 

بوراک اوزچیویت,عکس های اینستاگرام بوراک اوزچیویت,عکس های جدید بوراک اوزچویت

تصاویر اینستاگرام بوراک اوزچیویت

 

نقاشی های بی سروته زیبا
تلاش کرده ام نگاهم را به بسیاری از  چیزها  تغییر دهم. قبلا بیشتر منفی باف بودم و حتی به آدم ها به راحتی نزدیک نمی شدم ولی دو، سه سالی هست که خیلی خوش بین شده ام و تلاش می کنم خوبی های هر اتفاقی را ببینم. این مسئله حتی در نگاه هنری من هم تأثیر گذاشته است. تا پیش از این تغییر با دیدن برخی آثار مدرن و نقاشی های خاص در سبک هایی که خیلی برایم آشنا و ملموس نبودند نمی دانستم چه واکنشی باید نشان دهم ولی بعد متوجه شدم از همین شکل های بی سروته هم میتوان لذت برد؛ تنها کافی است از دریچه بهتری آن ها را نگاه کنم و از این اتفاقی که روی بوم افتاده لذت ببرم.

 

بوراک اوزچیویت,بیوگرافی بوراک اوزچیویت,پسر بوراک اوزچویت

فرزند بوراک اوزچیویت

 

رستورانی با نماد سبیل
بوراک اوزچویت که همواره دوست داشته کارهای تجاری را در زندگی خود بیشتر و بیشتر کند، سال 2014 رستوران خود را به نام« بالی بی دونر» در استانبول افتتاح کرد. جالب است بدانید که نماد و لوگوی این رستوران برگرفته از سبیل معروف او در سریال« حریم سلطان» و« چکاوک» است که از زمان سریال« حریم سلطان» تا به امروز به یک جور مد بین جوانان ترکیه تبدیل شده است. بوارک هم از این موضوع استفاده کرده و نماد رستوران خود را همین سبیل معروف قرار داده است!

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

یکشنبه 100 فروردین 15  5:0 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

ماشاالله وروایی بازیگر ایرانی

 

بیوگرافی ماشاالله وروایی+ عکس

ماشاالله وروایی متولد 1329در کرمانشاه می باشد وی بازیگر و خلبان ارتش اهل ایران است. ماشاالله وروایی از اعضای تیم مهندسی پروازهای هوانیروز و سرهنگ بازنشسته ارتش ایران می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی ماشاالله وروایی 

نام : ماشاالله وروایی

متولد : 1329 کرمانشاه

پیشه : بازیگر ، خلبان

سالهای فعالیت : سال 1397 تاکنون

قد : 176 سانتیمتر

 

بیوگرافی ماشاالله وروایی

ماشاالله وروایی در سال 1329 در کرمانشاه متولد گردید، وی تحصیلکرده دانشگاه افسری نیروی هوایی ارتش می باشد و کار خود را در کادر پرواز در کارهای نمایش و هنر آغاز کرد. ماشاالله وروایی از اعضای تیم مهندسی پروازهای هوانیروز و سرهنگ بازنشسته ارتش ایران می باشد.

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

ماشاالله وروایی

 

ماشاالله وروایی در سال 1338 زمانی که نوجوان بود در نمایش‌های دبیرستانی کارش را آغاز نمود و به خاطر علاقه‌ای که به سینما و هنر داشت در زیرنظر معلمانش آموزش دید وی همچنین در گروه‌های نمایشی کرمانشاه در کنار آتش تقی پور به عنوان مسئول گروه تئاتر کرمانشاه حضور داشت.

 

ماشاالله وروایی سال 47 وارد خدمت نظام در تهران شد وی در دوران جنگ کارهای نمایشی را با افراد نظامی، ارتشی و هوانیروز می‌ساختند و در جبهه‌ها برای رزمندگان اجرا می‌کردند. ماشاالله وروایی به همراه غلامحسین لطفی برای تلویزیون کرمانشاه، ایلام و کردستان کارهای طنز انجام می‌داد. 

اوج درخشش او در سال 99 با سریال نوروزی نون خ با بازی در نقش عمو کاووس می باشد.

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

عکس های ماشاالله وروایی

 

 

وضعیت تاهل ماشاالله وروایی

از همسر و فرزندان وی اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد.

 

آثار ماشاالله وروایی

 هم پرواز
نون خ (فصل اول تا سوم) - در نقش عمو کاووس  

 

تصاویر ماشاالله وروایی

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

عکس های اینستاگرام ماشاالله وروایی

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

عکس دوران جوانی ماشاالله وروایی

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

 ماشاالله وروایی در سریال نون خ

 

 ماشاالله وروایی کیست, ماشاالله وروایی خلبان, ماشاالله وروایی

عکس های قدیمی ماشاالله وروایی

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 100 فروردین 14  5:12 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

سیروس میمنت,بیوگرافی سیروس میمنت,زندگی نامه سیروس میمنت

سیروس میمنت، بازیگر سینما و تلویزیون

 

سیروس میمنت، بازیگر و نویسنده ایرانی در سال 1396 با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

چکیده ای از بیوگرافی سیروس میمنت
تاریخ تولد: 4 خرداد  1338
محل تولد: کرمانشاه
محل زندگی: تهران
ملیت: ایرانی
زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون
پیشه: نویسنده، بازیگر
سال های فعالیت: 1375- تا اکنون

 

سیروس میمنت,بیوگرافی سیروس میمنت,تصاویر جدید سیروس میمنت

تصاویر سیروس میمنت

 

بیوگرافی سیروس میمنت
سیروس میمنت رنجبر بازیگر و نویسنده ایرانی متولد 4 خرداد 1338 در کرمانشاه می باشد.  وی در سن 19 سالگی  ازدواج کرد و دارای 4 فرزند پسر است.


سیروس میمنت در اغلب مجموعه های طنز خاطرانگیز مانند «متهم گریخت»، «خانه به دوش»،«سه دونگ، سه دونگ»،« پنچری» و« گسل» به ایفای نقش پرداخته است، سیروس میمنت دست به قلم هم است و او را به عنوان نویسنده هم می شناسند.

 

سیروس میمنت,تصاویر سیروس میمنت,عکس های اینستاگرام سیروس میمنت

عکس سیروس میمنت در سریال نون. خ


آغاز فعالیت بازیگری سیروس میمنت
سیروس میمنت هنرمند خوب کشورمان در کودکی، سختیهای بسیاریکشیده است. او به علت ناتوان بودن پدرش ناچار شد از سن 8 سالگی کارگری نماید. بطور اتفاقی یک روز یک فیلم سینمایی دید که نظرش را جلب نمود از همان زمان آرزوی بازیگر شدن در ذهنش جای گرفت و هر از گاهی فیلم های سینمایی می دید.


در 14 سالگی با علاقه ای که داشت توانست نخستین فیلم کوتاه خود را بسازد. این فیلم کوتاه خرافات نام داشت. در آن زمان آن قدر مشغول دیدن فیلم های گوناگون با سبک های مختلف شد که توانست تمام فنون بازیگری را بیاموزد به همین علت بدون شرکت در دوره های آموزشی فیلم کوتاه خود را ساخت و حتی در جشنواره شهر خودش مقام دوم را از آن خود کرد.

 

سیروس میمنت,بیوگرافی سیروس میمنت,پسر سیروس میمنت

فرزند سیروس میمنت

 

سیروس میمنت در سال 1376 با نقش آفرینی در مجموعه همه فرزندان من مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و این نخستین تجربه جدی او محسوب می شود. او بعد از آن در سال 1376 با بازی در فیلم معجزه خنده وارد دنیای سینما شد و توانست بر پرده سینما نیز حضور پیدا کند.


سیروس میمنت  در یکی از مصاحبه هایش گفته بود، من همیشه تلاش می کنم تفاوت را در تیپ سازی و ایفای نقش هایم داشته باشم. این تلاش پیش از جلوی دوربین رفتن انجام می شود تا شبیه به کاراکترهای گذشته ام نباشم. مخاطب حق دارد نقش ها و کاراکترهای جدیدی از هنرپیشه ببیند. معضلی که این روزها در داستانها ، سوژه ها، کاراکترها و سریال های ما وجود دارد که همه شبیه به هم شده اند. دست کم ما دامنه این تکراری شدن را گسترش ندهیم و در ایفای نقش هایمان به کلیشه نرویم. متأسفانه امروز از نوآوری خبری نیست و کاری که 30 سال قبل مورد استقبال مردم بوده و هست، فیلمساز و نویسنده تلاش دارند آن را تکرار کنند.

 

سیروس میمنت,فیلم های سیروس میمنت,زندگینامه سیروس میمنت

عکس های اینستاگرام سیروس میمنت

 

حواشی زندگی سیروس میمنت
سیروس میمنت بازیگر سینما و تلویزیون در روز چهارشنبه 23 فروردین1396 با حضور در ستاد انتخابات کشور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

 

 

سیروس میمنت,تصاویر سیروس میمنت,عکس های سیروس میمنت

سیروس میمنت

 

فعالیت های سیروس میمنت
نویسندگی:
فوتبالی ها( 1389)
کسی خوابه؟( 1390)

فیلم های سینمایی:
کویر آرام ( صالح داستانپور 1397)
معجزه خنده( 1375)
حرفه ای( 1375)
مرد عوضی( 1376)
جعبه موسیقی( 1386)
فوتبالی ها( 1389)
ایران برگر( 1393)
فیلسوف های احمق( 1394)
بن بست وثوق( 1395)

 

سیروس میمنت,بیوگرافی سیروس میمنت,تصاویر سیروس میمنت

تصاویر اینستاگرام سیروس میمنت

 

فیلم های تلویزیونی:
همه فرزندان من( 1376)
خانه به دوش( 1383)
متهم گریخت( 1384)
دلنوازان( 1388)
سه دونگ، سه دونگ( 1390)
کسی خوابه؟( 1390)
خروس( 1392)
بیمار استاندارد( 1394)
نیاز( 1394)
شیوع ( محمود معظمی 1394)
پنچری( مجموعه تلویزیونی )( 1396)
گسل( مجموعه تلویزیونی )( 1396)
ن.خ( مجموعه تلویزیونی )( 1397)
دنگ و فنگ روزگار( 1397)

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 100 فروردین 14  5:8 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

عکس پاشا جمالی

پاشا جمالی متولد دهه شصت جزو جدیدترین بازیگران سینما و تلویزیون ایرانی است. وی جزو بازیگرانی است که کار خود را از تئاتر شروع کرده و توانسته با تلاش خود به شهرت و محبوبیت برسد.

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

عکس های پاشا جمالی

 

بیوگرافی پاشا جمالی:

پاشا جمالی متولد 31 خرداد 1370 در رشت، بازیگر است. پاشا جمالی از کودکی علاقه شدیدی به بازیگری و تئاتر داشته است.

 

پاشا جمالی در سال 1388 مدرک لیسانس ادبیات نمایشی را از دانشگاه دولتی تهران گرفت. او به پیشرفت در حرفه بازیگری بسیار اهمیت می دهد و همه تمرکزش برای پیشرفتش در این حوزه است.

پاشا جمالی قبل از بازیگری در سریال شهرزاد در تئاترهای زیادی در شهر تهران بازی کرده است و حتی چند پیش نمایش برای تئاتر شهر تهران نوشته است.

پاشا جمالی در سال 1391 در 20 سالگی با فیلم کوتاه سورپرایز به کارگردانی مسعود حاتمی جلوی دوربین رفت. و بازی در سریال شهرزاد در نقش اصغری او را به اوج شهرت و محبوبیت رسید.

پاشا جمالی در کنار فعالیت های بازیگری، تجربه دستیاری در برنامه کلاه قرمزی را نیز دارد. بازی در سریال نون.خ و در کنار سعید آقاخانی یکی از تجربه های خوب پاشا جمالی بود.

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

عکس های جدید پاشا جمالی

 
ازدواج پاشا جمالی:
پاشا جمالی هنوز ازدواج نکرده اما گفته است یکی از آرزوهایش این است که بچه های زیادی داشته باشد.

 

تصاویر پاشا جمالی:

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

پاشا جمالی

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

پاشا جمالی در سریال شهرزاد

 

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

عکس های اینستاگرام پاشا جمالی

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

پاشا جمالی و حمید جبلی

 

پاشا جمالی,بیوگرافی پاشا جمالی,عکس پاشا جمالی

عکس پاشا جمالی و صابر ابر

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

فاهریه اوجن, بیوگرافی فاهریه اوجن, فحریه اوجن

فاهریه اوجن (فحریه اوجن)، بازیگر مشهور ترکیه

 

فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال 2008 شروع می شود. فاهریه اوجن در سال 2017 رتبه نهم در فهرست "30 زن زیبا در جهان" را به خود اختصاص داد.

چکیده ای از بیوگرافی فاهریه اوجن
متولد: 4 ژوئن 1986 ‏(14 خرداد 1365 )
محل تولد: زولینگن، آلمان
ملیت: آلمانی، ترکیه ای
تحصیلات: رشته? تاریخ در دانشگاه بغازیچی
شغل: بازیگر
سال های فعالیت: 2005– تا اکنون
همسر: بوراک اوزچیویت
فرزند: کاران

 

فاهریه اوجن, بیوگرافی فحریه اوجن,عکس های اینستاگرام فاهریه اوجن

فاهریه اوجن متولد 4 ژوئن 1986 می باشد

 

بیوگرافی فاهریه اوجن (فحریه اوجن)
فاهریه اوجن (فحریه اوجن) در شهر زولینگن در کشور آلمان دیده به جهان گشود. خانواده? مادر او از اهالی قوم چرکس و خانواده? پدرش از مهاجران ترک و اصالتاً اهل شهر کاوالا هستند. فاهریه اوجن به مدت یک سال در کشور آلمان در رشته? جامعه شناسی تحصیل کرد و زمانیکه برای تعطیلات در ترکیه به سر می برد توسط اویا آیدوغان به تهیه کننده ای به نام ابراهیم مرت اوغلو معرفی شد. فاهریه اوجن در سن 19 سالگی به ترکیه بازگشت. وی در دانشگاه بغازیچی رشته? تاریخ خواند و در سال 2014 فارغ التحصیل شد.

 

فاهریه اوجن, زندگینامه فاهریه اوجن,تصاویر فحریه اوجن

  نام فاهریه اوجن در سال 2017 در فهرست 30 زن زیبا در جهان  قرار گرفت

    
فاهریه اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال 2008 شروع می شود. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در سریال‌های چکاوک، برگ ریزان و سعید و شورا اشاره کرد.  فحریه به زبان های ترکی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. وی سه خواهر بزرگ تر به نام های نیسی، آیسان و دمت دارد.

 

فاهریه اوجن, بیوگرافی فاهریه اوجن, عکس های فحریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن


ازدواج فاهریه اوجن
فاهریه اوجن در 29 ژوئن 2017، با بازیگر و مدل معروف بوراک اوزچویت در استانبول ازدواج کرد. فرزند پسر آنها به نام کاران در 13 آوریل 2019 متولد شد.

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های عروسی فاهریه اوجن

مراسم ازدواج فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های عروسی فاهریه اوجن

عکس های عروسی فاهریه اوجن و بوراک اوزچیویت


مصاحبه ای خواندنی با فاهریه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت
آغاز روزهای خوشبختی
بوراک اوزچیویت: احتمالا باورتان نشود اولین روزی که فاهریه را دیدم به یاد ندارم. درواقع فکر می کنم او را اولین بار در فستیوال تلویزیونی دیدم.

فاهریه اوجن: نه، ما اولین بار یکدیگر را سر صحنه فیلمبرداری مجموعه« حریم سلطان» دیدیم. من برای تست دادن برای بازی در یکی از نقش های سریال آمده بودم و گروه سرگرم فیلمبرداری یکی از سکانس های فیلمی بودند که بوراک در آن بازی می کرد و من آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و از اتفاق با هم یک احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

بوراک اوزچیویت:حالا یادم افتاد. من واقعا خنگ هستم.
فاهریه اوجن: آن روز اولین ملاقات ما بود و فکر می کنم روز خوشبختی ما از همان جا آغاز شد و درنهایت تقدیر ما را به طرف همکاری مشترک کشاند و حالا هم وارد زندگی مشترک شده ایم.

 

فاهریه اوجن,زندگینامه فحریه اوجن,تصاویر عروسی فاهریه اوجن

عکس های عروسی فاهریه اوجن در کنار پدر و مادرش

 

بازی های سرنوشت ما
بوراک اوزچیویت: من کلا به سرنوشت و تقدیر بسیار معتقدم و همان طور که فاهریه گفت حقیقتا اعتقاد دارم سرنوشت اینطور بود که آن ملاقات کوتاه ما بعد از چندسال به یک همکاری مشترک تبدیل شود و درنهایت به این منجر شود که ما زندگی مشترک مان را در کنار هم شروع کنیم.

فاهریه اوجن: دقیقا همینطور است وگرنه به من گفته بودند که قبل از من بازیگر دیگری را برای بازی در سریال« چکاوک» درنظر گرفته بودند و به علت اینکه آن بازیگر نتوانست برنامه کاری خود را تنظیم کند، قراردادش لغو شد و با من قرارداد بستند و این دقیقا همان تقدیر و سرنوشت است.

 

فاهریه اوجن,پسر فحریه اوجن,عکس های فرزند فاهریه اوجن

فاهریه اوجن در کنار فرزندش

 

گوش کردن به صدای قلب
فاهریه اوجن:دوست ندارم خیلی فانتزی و نامعقول فکر کنم و بگویم که ما به عشق در نگاه اول دچار شدیم برای این که اصولا” آدمی نیستم که بدون منطق و از روی هوس، تصمیمی در زندگی ام بگیرم. از اتفاق من آدمی هستم که کاملا مسایل اطراف خود و زندگی ام را تجزیه و تحلیل می کنم و بعد برای آن ها تصمیم نهایی را می گیرم. ولی در این باره باید اقرار کنم که در نگاه اول به بوراک حس عجیبی داشتم، منظورم همان نگاه اول سر فیلمبرداری« حریم سلطان» است.

بوراک:ولی برعکس فاهریه من خیلی از تصمیماتم را از روی دستورات قلبم می گیرم و انجام می دهم. در زندگی ام کارهای زیادی را بصورت دلی انجام داده ام، شاید هم از بعضی از آن ها پشیمان شده باشم ولی اصولا” خیلی به صدای قلبم گوش می دهم و در مورد فاهریه هم دقیقا همین اتفاق افتاد و هنگامی که درباره او به صدای قلبم گوش دادم، دیدم که عاشق او شده ام و نیمه گمشده خودم را پیدا کرده ام.

 

 

فاهریه اوجن,فحریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

عکس های اینستاگرام فحریه اوجن

 

درک و کمک همسرانه
فاهریه اوجن: خوش بختانه ما با یکدیگر همکاریم و این مسئله یک نکته بسیار مهم در خود دارد و آن هم اینکه می توانیم به خوبی هم‌دیگر و حرفه هم را درک کنیم و این کمک می کند که در کنار زندگی مشترک مان، زندگی حرفه ای موفقی هم داشته باشیم و با قدرت به کارمان ادامه دهیم. بارها دیده ام که زوج هایی که یکی از آن ها بازیگر بوده است، به علت اینکه نتوانسته اند خودشان را با شغل همسرشان تطبیق بدهند به مشکل خورده اند.

بوراک: بله، متأسفانه بازیگری شغلی است که برنامه ثابت و مشخصی ندارد و شما نمی دانید که برای یک پروژه ممکن است چقدر درگیر باشید و در این مدت چقدر خانواده و مخصوصا همسرتان اذیت می شود. به همین دلیل من هم حس می کنم زمانی که یک هنرمند با هنرمند دیگر ازدواج می کند، این درک متقابل در بین آن ها وجود دارد.

 

 

فاهریه اوجن,جدیدترین تصاویر  فحریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن

 

فاهریه اوجن: من حتی در خانواده خودم هم بارها با این مشکل برخورد کرده ام که به علت بی‌نظمی که در کارم وجود داشته، اعتراض کرده اند و من هم بارها برای شان توضیح داده ام ولی حقیقتا درک این مسئله برای آن ها دشوار است.

 

بوراک:از طرف دیگر من حس می کنم این همکار بودن یک خصوصیت دیگر هم دارد و آن هم این است که می توانیم به هم‌دیگر کمک کنیم. مشورت در کار ما یکی از مهم ترین مسائلی است که میتواند به بهتر شدن کار کمک کند و قطعاً هنگامی که همسر شما یکی از بهترین بازیگران کشورتان باشد، دیگر مشکلی برای مشاوره گرفتن ندارید.( باخنده)

فاهریه اوجن: منظور از یکی از بهترین بازیگران ترکیه، حتما من هستم دیگر؟!
بوراک:بله، دقیقا همینطور است، همسر عزیزم.

 

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,عکس های جدید فاهریه اوجن

عکسهای فحریه اوجن


زندگی بدون عشق
بوراک: به نظرم زندگی بدون عشق، زندگی پوچ و خسته کننده ای است. این عشق میتواند عشق بین مادر و فرزند باشد یا عشق بین خواهر و برادر و صرفا منظورم عشق بین زن و شوهر نیست. به نظرم هر انسانی لازم دارد که در زندگی عاشق دیگران باشد و دست کم اطرافیان و خانواده خویش را عاشقانه دوست داشته باشد. زندگی بدون عشق حقیقتا یک زندگی نابودشده است.

 

فاهریه اوجن,مادر فاهریه اوجن,عکس های خانوادگی فاهریه اوجن

مادر فاهریه اوجن در کنار نوه هایش

 

فاهریه اوجن: در این زمینه کاملا با بوراک موافقم و فکر می کنم عشق یکی از مسائل حیاتی در زندگی انسان هاست. حتی به نظرم انسان میتواند عاشق طبیعت یا عاشق شغلش باشد و همین عشق میتواند برای انسان هدف و انگیزه ایجاد کند. اصولا” شما وقتی در زندگی به چیزی عشق نورزید، پس هیچ هدفی نخواهید داشت و انگیزه ای ندارید که بخاطر آن تلاش و کوشش کنید.

 

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,عکسهای فاهریه اوجن

تصاویر اینستاگرام فاهریه اوجن

 

اختلاف سنی نزدیک
فاهریه اوجن: یکی از دوستانم چندوقت پیش به من گفت کاشکی همسری را برای خودت انتخاب می کردی که تفاوت سنی بیشتری با تو داشت. برایم عجیب بود زیرا هرگز به این موضوع فکر نکرده بودم. من و بوراک حدود 2 سال اختلاف سنی داریم و برایم این رقم هرگز مهم نبوده و نیست. اصلاً چرا باید اختلاف سنی بین زن و شوهر تا این اندازه مهم باشد که بعضی ها به آن فکر می کنند.

 

فاهریه اوجن,همسر فاهریه اوجن,فاهریه اوجن و همسرش

فاهریه اوجن و همسرش

 

بوراک: به نظرم مهم این است که زن و شوهر با هم تعامل و تفاهم داشته باشند که خوشبختانه ما داریم. از اتفاق من هم بارها این موضوع را دیده ام. من از فاهریه 2سال بزرگتر هستم ولی رفتار و تفکرات فاهریه طوری است که حقیقتا حس می کنم گاهی اوست که از من بزرگ تر است.

فاهریه اوجن: به علت اینکه عقل و هوش من رشد بیشتری داشته است.( باخنده)
بوراک: دقیقا همینطور است و من خودم به این موضوع اعتراف می کنم.

 

 

فاهریه اوجن,عکس های اینستاگرام فاهریه اوجن,عکسهای فاهریه اوجن

تصاویر فاهریه اوجن

 

تفریحی به نام شهربازی
بوراک: ما تفریحات مشترک زیادی داریم برای این که علایق مشترک زیادی داریم. از فیلم دیدن و ورزش کردن گرفته تا مسافرت و خرید کردن. ولی شاید جالب ترین تفریح مشترک ما رفتن به شهربازی باشد.( باخنده)

فاهریه اوجن: چرا می خندی؟! این هم یکجور تفریح است، از اتفاق تفریح و سرگرمی سالم و ساده ای هم به حساب می آید و در دسترس همه مردم است. من از کودکی عاشق شهربازی بودم و هنوز هم هستم. شهربازی برایم یک حس نوستالوژی عجیبی دارد و هرگاه به شهربازی می روم، انگار به دوران کودکی ام سفر کرده ام و واقعا لذت می برم.

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

سه شنبه 100 فروردین 10  5:37 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

عکس های کاظم نوربخش

 

بیوگرافی و عکس های کاظم نوربخش

کاظم نوربخش متولد 1 مهر 1355 در بیجار می باشد. کاظم نوربخش بازیگر می باشد و به موسیقی علاقه‌ دارد و تنبک می‌نوازد. 

چکیده ای از بیوگرافی کاظم نوربخش 

نام : کاظم نوربخش 

متولد : 1 مهرد 1355 در بیجار

تحصیلات : دیپلم

حرفه : بازیگر

سالهای فعالیت : 1384- تاکنون 

قد : 167 سانتیمتر 

فرزندان : نازنین زهرا نوربخش

 

بیوگرافی کاظم نوربخش 

کاظم نوربخش در 1 مهر 1355 در بیجار استان کردستان متولد گردید وی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. کاظم نوربخش کارمند اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بیجار می باشد.

کاظم نوربخش دارای دیپلم ادبیات می باشد. کاظم نوربخش از سن 12 سالگی در نمایش‌های مدرسه بازی می کرد و در سال 1367 نفر اول جشنواره دانش‌آموزی شد. وی به بازی در تئاتر ادامه داد و در تئاترهای استانی بازی می‌کرد و در سال 1370 بازیگر منتخب استان شد. 

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

عکس های اینستاگرام کاظم نوربخش

 

کاظم نوربخش در سال 1384 برای اولین بار در فیلم کوتاه «درس اول» به کارگردانی علی نوربخش جلوی دوربین رفت. کاظم نوربخش، سال 1399 با بازی در فیلم «لب خط» به کارگردانی و نویسندگی علی جبارزاده برای اولین بار پا به عرصه سینما گذاشت.

کاظم نوربخش در سال 90 به مدت یکسال در تهران در زیر نظر استاد پرویز برید دوره خلاقیت و بداهه پردازی در تئاتر آموزش دید.

 

کاظم نوربخش در سال 1398 به دعوت سعید آقاخانی به سریال" نون خ" پیوست و شهرت وی از فصل دوم سریال" نون خ" که نقش سلمان را با کمدی بسیار ظریفی اجرا کرد ، بود و در فصل سوم این سریال نیز حضور موفقی داشت.

کاظم نوربخش علاوه بر بازیگری و کارگردانی به موسیقی نیز علاقه دارد و در نواختن تنبک و گیتار و برخی آلات موسیقی تبحر دارد.

 

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

کاظم نوربخش و دخترش نازنین زهرا

 

وضعیت تاهل کاظم نوربخش:

کاظم نوربخش در سال 1382 ازدواج کرد، ثمره ازدواجش دختری بنام نازنین زهرا متولد 1390 و نازنین زینب می باشد.

 

آثار کاظم نوربخش 

 فیلم لب خط(1399)  نقطه ته خط  معرکه در معرکه
سریال نون.خ - فصل 3(1399)  بیژن و منیژه  صدامیان 
سریال نون.خ - فصل 2(1398)  غوغای درون  یک شهر و یک صحبت 
سریال نون.خ (1397)  پرونده ناتمام  محله مردخونه 
خودکرده راتدبیر نیست  معرکه آتش  فیلم نامه 
شازده کوچولو  سوگ سیاوش  نای نینوا 
شهرمهتابی آخرین بازدید ساکن سیاهی
خداحافظ شهرگدایان    

 

عکس های کاظم نوربخش 

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

کاظم نوربخش و علی صادقی

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

کاظم نوربخش بازیگر ایرانی

 

فیلم های کاظم نوربخش, عکس کاظم نوربخش , فیلم های کاظم نوربخش

عکس کاظم نوربخش

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 9  3:59 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,بیوگرافی آرزو نبوت

آرزو نبوت، بازیگر تئاتر و تلویزیون

 

آرزو نبوت برای بازی در نمایش« سفر به نهایت دور» جایزه بهترین بازیگر زن بخش بین الملل سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

بیوگرافی آرزو نبوت

آرزو نبوت، متولد 12 مهر سال 1362 در شهر اراک است. وی مدرک بازیگری را از دانشگاه سوره در سال 88 گرفته است. آرزو نبوت دو خواهر دارد.


شروع فعالیت آرزو نبوت اززمان دانشجویی بود که فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد. آرزو نبوت در دنیای تئاتربسیار توانا است و در آثاری هم که در تلویزیون پخش شد توانست به موفقیت برسد. آرزو نبوت در سریال کیمیا و علی البدل در نقش های کوتاهی حاضر شد.

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,سن آرزو نبوت

عکس های آرزو نبوت

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,بیوگرافی آرزو نبوت

تصاویر آرزو نبوت


سایر فعالیت های آرزو نبوت
آرزو نبوت در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد و گاهی عکاسی نیز می کند.
آرزو نبوت علاقه بسیار زیادی به ترانه سرایی و نویسندگی دارد. او همچنین در امور خیریه نیز فعال است.

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو نبوت,زندگینامه آرزو نبوت

عکس آرزو نبوت و مادرش

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,عکس های اینستاگرام آرزو نبوت

عکس های اینستاگرام آرزو نبوت

 

افتخارات آرزو نبوت
- بهترین بازیگر زن بخش بین الملل سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در نمایش« سفر به نهایت دور»


- دریافت جایزه سوم برای بازی در نمایش« یک شاخه گل سرخ»


- در نخستین سوگواره خمسه داوران بین المللی جشنواره فجر سی و چهارم از نظر سبک درست بازیگری به ایشان لقب ژولیئت بینوش ایران را دادند.

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,جدیدترین تصاویر آرزو نبوت

تصاویر اینستاگرام آرزو نبوت

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,عکس های آرزو نبوت

آرزو نبوت در کنار مادر و خواهرانش

 

سریال های تلویزیون با بازی آرزو نبوت
* سریال کامیون - 1399
* سریال ایراندخت – 1396
* سریال ستارخان – 1396
* سریال علی البدل – 1395
* سریال کیمیا – 1394

 

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,بیوگرافی آرزو نبوت

آرزو نبوت در کنار عمویش

 

آرزو نبوت,زندینامه آرزو سادات نبوت,تصاویر آرزو نبوت

عکس های جدید آرزو نبوت

 

 

 

آرزو نبوت,بیوگرافی آرزو سادات نبوت,بیوگرافی آرزو نبوت

جدیدترین تصاویر آرزو نبوت

 

تئاتر
* صد راه صدرا
* تارا
* آواز خوان کله طاس
* لبخند با شکوه آقای گیل
* آهنگهای لندندری
* سرزمین هشتم
* عشق آباد جدید
* به من نگاه کن
* سم و شهر شکلاتی
* ناز کنیز
* یک شاخه گل سرخ
* نبش قبر
* پرستار 548
* جان مادرتان برقصید
* ازدواج آقای می سی سی پی
* نمایشنامه خوانی الد سیبروک و چندین نمایشنامه رادیویی
* پالت


گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

دوشنبه 100 فروردین 9  3:48 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

عکس کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که تاکنون در ده‌ها نمایش، فیلم سینمایی، سریال تلویزیونی، تله تئاتر و فیلم تلویزیونی بازی کرده است و به شهرت رسیده در ادامه با بیوگرافی کوروش سلیمانی بیشتر آشنا خواهید شد. 

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

تصاویر  کوروش سلیمانی

 

چکیده ای از بیوگرافی کوروش سلیمانی:

زمینه فعالیت: بازیگر، کارگردان تئاتر

تولد: 1352

کرمانشاه، ایران

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت: از سال تا الان

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

عکس های کوروش سلیمانی

 

بیوگرافی کوروش سلیمانی:

کوروش سلیمانی متولد سوم مرداد 1352 در کرمانشاه؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران و کارگردان تئاتر است. کوروش سلیمانی تحصیلات دانشگاهی خود در رشته تئاتر را تا مقطع کارشناسی ارشد و در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به انجام رسانیده است.

 

کوروش سلیمانی فعالیت بازیگری خود در تئاتر و تلویزیون را از سال 1370 از شهر کرمانشاه و فعالیت خود در سینما را از سال 1378 با فیلم متولد ماه مهر آغاز کرده‌است.

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

عکس دختر کوروش سلیمانی

 

نحوه بازیگر شدن کوروش سلیمانی از زبان خودش:

فکر میکنم سالهای اول –دوم دبستان بود قرار شد در مدرسه برای 22بهمن جشن هایی برگزار بشه و ما با بچه های کوچه و دو سه تا از دوستانی که هم مدرسه ای هم بودیم برای اجرای یک نمایش آماده شدیم. من با یک شمشیر چوبی شدم قهرمان قصه. یکی شد شاه یکی جلاد ودر کل داستانی در کار نبود و یک کار ابتدایی انجام می شد. در سالهای دهه 60 برگزارکردن یکسری نمایش درباره شاه و وجود یک مبارز خیلی رایج بود.

 

برای نمایش به دفتر مدرسه رفتیم و ناظممان ما را قبول کرد.

 

بعد از اون کلاس پنجم دبستان بودم که یک نمایش جدی رو تمرین کردیم. معلم کلاس پنجم ما آقای سلطانی با یک متن برای نمایش با ما کار می کرد اما دقیقا روز اجرای ما که برای جشن های 22 بهمن بود مصادف شد با روزی که عراق تهدید کرده بود شهر کرمانشاه را بمباران می کند و ما ناچار بودیم به گفته ی پدرم و خطر جانی که وجود داشت شهر را ترک کنیم و من در روز اجرامون نبودم . بعد از اون در مدرسه راهنمایی که بودم با دوستان تمریناتی را انجام می دادیم و اجرا می کردیم . در دبیرستان هم یک تلاشهایی داشتیم ولی به شکل جدی همکاریم رو با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از سال 1370 با گروه کودک و نوجوان شروع کردم و به تدریج جلو اومدم.

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

تصاویر  کوروش سلیمانی

 

ازدواج کوروش سلیمانی:

کوروش سلیمانی سال های پیش ازدواج کرده و در 24 فروردین 95 صاحب دختری بنام مهرآفرین شد.

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

همسر کوروش سلیمانی 

 

آثار هنری کوروش سلیمانی:

بازیگری در سینما:

- متولد ماه مهر (احمدرضا درویش 1378)

- اتوبوس شب (کیومرث پوراحمد 1385)

- یک گزارش واقعی (داریوش فرهنگ 1387)

- روزهای زندگی (پرویز شیخ طادی 1390)

- دوچ (امیر مشهدی عباس 1397)

- تیغ و ترمه (کیومرث پوراحمد 1397)

 

بازیگری در تلویزیون:

- تله‌فیلم خون صلح (صحبت اله خدایاری 1372)

- تله‌فیلم دایه کشور (صحبت اله خدایاری 1373)

- تله‌فیلم تکیه بر باد (صحبت اله خدایاری 1374)

- کوی دامون (عباس رنجبر  - 1378)

- حجر بن عدی (تاجبخش فناییان  - 1380)

- آواز مه (حسینعلی فلاح لیالستانی - 1381)

- همسفران (علی ژکان و محسن محسنی نسب  - 1382)

- پایان پادشاهی (کاظم بلوچی  - 1383)

- تلاطم (منوچهر هادی - 1384)

- نرگس (سیروس مقدم- 1384)

- عبور از شب (اسماعیل فلاح پور - فیلم تلویزیونی - 1385)

- ماه قرمز (سعید ابراهیمی فر  - 1385)

- دلشوره (مهرداد پوراحمد - 1386)

- تله‌فیلم کابوس (سیروس مقدم 1386)

- فاکتور هشت (رضا کریمی 1388)

- پرانتز باز (کیومرث پوراحمد - 1388)

- نود دقیقه (محسن یوسفی  - 1388)

- اشلو (صادق پروین آشتیانی - 1388)

- آدم‌های ماشینی (حسین مختاری - 1389)

- سی‌امین روز (جواد افشار و پرویز شیخ طادی - 1389)

- یک نفر دیگر (بهنام بهزادی  - 1389)

- تله‌فیلم خراش (محمد حمزه ای 1390)

- تله‌فیلم سپیده (حسین آقا هرندی 1390)

- یک لحظه دیرتر (راما قویدل  - 1390)

 

- تله‌فیلم آواز مردمان خوب (صادق پروین آشتیانی 1390)

- تله‌فیلم ساعت به وقت صفر (احمد معظمی 1390)

- تله‌فیلم از میان سایه‌ها (رهبر قنبری 1391)

- به خاطر مونا (پیمان کوشایی  - 1391)

- پیدا و پنهان (آرش معیریان - 1391)

- آسمان من (محمدرضا آهنج - 1393)

- دوردست‌ها (جواد ارشاد - 1394)

- سرزمین مادری (کمال تبریزی 1395)

- یحیی (رضا بهشتی - 1395)

- تنها در تهران (نوید میهن دوست -  1396)

- وارش (احمد کاوری - 1397)

- خواب‌زده (سیروس مقدم -  1397–1398)

- ایلدا (راما قویدل -  1398)

 

بازیگری در تئاتر:

افسانه خروسخوان (غلامحسین لطفی 1371)

رنج و گنج و رنج (نصرت اله سیافی 1376)

کارت پستال (غلامحسین ظاهری 1376)

زنان صبرا و مردان شتیلا (قطب الدین صادقی 1376)

آرش (قطب الدین صادقی 1377)

خط عشق (قطب الدین صادقی 1378)

هفت قبیله? گمشده (قطب الدین صادقی 1379)

تله تئاتر آدم‌های ماشینی (حسین مختاری 1389)

بهار و آدم‌برفی (ناصح کامگاری 1390)

مکبث (قطب الدین صادقی 1391)

درخت بلوط (گروه نقشینه 1391)

سردار مهر و ماه (حسین پارسایی 1391)

قرارداد با مرگ (داریوش مودبیان 1392)

مدریک (شهرام کرمی 1392)

هفت پرده (میکاییل شهرستانی 1393)

فاوست ++ (میلاد اکبرنژاد 1394)

روال عادی (محمدرضا خاکی 1396)

هملت و دن کیشوت (تاجبخش فناییان 1397)

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

 کوروش سلیمانی و پدرش

 

کوروش سلیمانی,بیوگرافی کوروش سلیمانی,عکس کوروش سلیمانی

 کوروش سلیمانی و مادرش

 

 گردآوری: بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

محیا دهقانی بازیگر ایرانی 

 

محیا دهقانی بازیگر ایرانی

محیا دهقانی در 24 دی سال 1370 در تهران به دنیا آمد. وی کارش را ابتدا از تئاتر آغاز نمود و سپس به تلویزیون و سینما راه پیدا کرد.

چکیده ای از بیوگرافی محیا دهقانی 

نام : محیا دهقانی

متولد : 24 دی 1370 تهران

پیشه : بازیگر

زمینه فعالیت : سینما ، تلویزیون ، تئاتر 

سال‌های فعالیت : 1390 – اکنون

 

بیوگرافی محیا دهقانی 

محیا دهقانی متولد 24 دی 1370 در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد.

محیا دهقانی دارای مدرک بازیگری می باشد وی مدرک آزاد بازیگری خود را از داریوش ارجمند دریافت کرد. وی اولین بار با بازی در فیلم «شیار 143» به سینما وارد شد و سریال تلویزیونی «قهر و آشتی» اولین تجربه وی در تلویزیون می باشد.

 

وضعیت تاهل محیا دهقانی 

محیا دهقانی مجرد می باشد.

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

عکس های جدید محیا دهقانی 

 

جوایز محیا دهقانی  

دریافت جایزه «بهترین بازیگر زن» در نهمین جشنواره فیلم های ایرانی - سان فرانسیسکو برای بازی در فیلم کوتاه «باهر» به کارگردانی «حسن آخوندپور» 

 

 

آثار محیا دهقانی 

 1400 هم بازی ( سریال تلویزیونی) 1395 شب، سکوت، رهایی (فیلم کوتاه )  1394 دو، سه چیزی که نمی‌دانید 
1399 لب خط (سینمایی ) 1394 پایتخت 4 (سریال تلویزیونی )  1392 خانه برناردا آلبا 
1396 کُنجانچَم (سینمایی ) 1394 سبز سفید سرخ (مستند داستانی ) 1394 خسیس به روایت یک بازپرس  
1396 لیلاج (سینمایی ) 1392 شیار 143 (سینمایی )  
1395 ماجرای نیمروز (سینمایی ) 1391 قهر و آشتی (سریال تلویزیونی )  
1395 باهر (فیلم کوتاه) 1394 زنجیر شدگان    

 

تصاویر محیا دهقانی

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

محیا دهقانی بازیگر ایرانی

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

عکس کودکی محیا دهقانی

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

بیوگرافی محیا دهقانی

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

عکس های اینستاگرام محیا دهقانی

 

عکس های محیا دهقانی, محیا دهقانی,محیا دهقانی کیست

عکس های محیا دهقانی

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 100 فروردین 7  7:43 عصر

مجموعه: دنیای بازیگران

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

عکس بهنام شرفی

 

بهنام شرفی متولد سال 1360 در تهران، بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی است. مدرک کارشناسی خود را در رشته روابط عمومی کسب کرده است. او کلاس‌های بازیگری تئاتر استاد سمندریان را گذرانده است.

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

تصاویر بهنام شرفی

 
بازیگری را با حضور در صحنه های تئاتر در سال 1381 آغاز نمود و سپس به سمت کارگردانی و نویسندگی گرایش پیدا کرد. بهنام شرفی یکی از بازیگرانی است که سالها در تئاتر به ایفای نقش پرداخت

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

عکس های جدید بهنام شرفی


بهنام شرفی نخستین بار در سال 1388 در فیلم سینمایی بالش نرم که کاری از پوریا حسینی بود نقش آفرینی کرد.


بهنام شرفی در سال 1398 سریال سال‌های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی نقش مهمی بازی کرده است که بازی در این فیلم باعث شهرت وی شد.

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

عکس های جدید از بهنام شرفی

 
آثار هنری بهنام شرفی:
سریال تلویزیونی:
- کامیون (سید مسعود اطیابی)


سریال نمایش خانگی:
- سالهای دور از خانه ( مجید صالحی)


فیلم:
- فیلم کوتاه خیابان خیلی خلوت ( سعید روستایی)
- فیلم بالش نرم ( پوریا حسینی)


تئاتر:
- نمایش سقراط
- نمایش فاوست
- نمایش همه چیز درباره آقای ف
- نمایش زیرزمین
- نمایش پنجره
- نمایش ترور
- نمایش مشنگ ها
- نمایش احساسات مخلوط
- نمایش خروس می خواند
- نمایش کابوس حضرت اشرف
- نمایش کمدی نماینده ملت
- نمایش آناکارنینا
- نمایش آبی مایل به صورتی
- نمایش تابوتخانه خاموش
- نمایش خنکای ختم خاطره
- نمایش هفتمین جان سگ
- نمایش بوی گند دهن خانم مارکز

 

 

تصاویر بهنام شرفی:

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

گریم متفاوت بهنام شرفی

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

بهنام شرفی و فاطمه معتمدآریا

 

بهنام شرفی,بیوگرافی بهنام شرفی,عکس بهنام شرفی

بازی بهنام شرفی در تئاتر

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته


 
نظرات شما ()
 
   1   2   3   4   5   >>   >
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
دوشنبه 100 فروردین 23
امروز:   758 بازدید
دیروز:   721  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com