سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
آن سنگ لغزنده ای که گامهای دانشمندان بر آن استوار نمی ماند، آز است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 99 مرداد 1  6:20 عصر

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

متولدین مرداد ماه تولدتان مبارک

میلادت

ای دوست مبارک باشد

پیوسته

دلت شاد سعادت باشد

هرسبز?

سبزرنگ بهارت باشد

چـشـم

شـادی نگارت باشد

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

روز تولد انسان ها در هیچ تقویمی یافت نمی شود

چرا که فقط در قلب کسانی که به آنها عشق می ورزند

حک شده است....

مردادماهی های عزیز تولدتون مبارک 

اینکه چوب سادگی و ساده بودنتون و میخورید دلیل نمیشه ، به قله نرسید 

.... قله ها پاداش ساده دلیه متولدین مردادِ

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

اس ام اس تبریک تولد متولدین مرداد

 

مرداد ماهی که باشی

میلاد تو طلوع نور

در قلبی مه گرفته بود

نفسی گرم در فضای سرد و غریب….

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متولدین مرداد

 

مردادی یعنی غرور 

مردادی یعنی آرامش 

مردادی یعنی داشتن یه قلب مهربون اما حساس 

مردادی یعنی:اگه دل بست تا آخرش هست...

مرداد ماهی یعنی ی آدم خاص...

مردادی ها تولدتون مبارک 

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

تبریک تولد متولدین مرداد

 

امروز با شکوه ترین روز هست روزی که آفریدگار تو رابه جهان هدیه داد

و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد

به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تولد متولدین مرداد

 

یه همچین روزی

روزی است که یکی از زیبا ترین فرشتگان خدا گریه ای کرد

که از صدها لبخند شیرین تر بود

ای فرشته ی زیبای خدا امدنت به زمین مبارک باشه

همیشه بخند تا دنیا گلستان شه

تولدت مبارک عشقم

 

  بیشتر بخوانید: کارت پستال تولد

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متولدین مرداد ماه

 

پس از آنکه

عقربه‌ها نوید آمدنت را به گوش زمان آویختند

شهاب باران چشمانت

در مردادی‌ ترین روز زمین

یک درجه به گرمای زمین افزود

چلچله‌های عاشق

ثانیه‌ها را به لحظه پیوند زدند

دیروز رنگ امروز گرفت و فردا در اینک غرق شد

مردادی جان، آغاز تو پایان این هوای مه گرفته و ابری است

تولدت مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 پیام تبریک تولد برای متولدین مرداد

 

 

اون نگاه خوشگلت هلال ماه مرداد

چه کسی عشقو به من نشون داد؟

توی اون شب قشنگ خدا تو رو به من داد

تو شدی ستاره هلال ماه مرداد!

تولدت مبارک مردادی جان

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

آبی آسمان خانه‌مان با تو مرداد ماهی عزیزم صاف و زیباست. از سال‌ها پیش روز جشن میلادت در آسمان خانه به پرواز درمی‌آمدم و چه وسیع بود شادی من از تولدت. تولدت به اندازه آبی و بی‌کرانگی آسمان مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

متن های متولدین مرداد

 

مرداد خوشگل و ناز بد قول اما وفادار بی حوصله و یه دنده مهربون و دلسوز احساساتی و رمانتیک . .

 تا یه مردادی رو داری زندگیت جریان داره…..

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد

 

دوباره روز تولدت رسید

روزی که غصه سراغم نمیاد

روزی که دستای تنهایی من

بیشتر از همیشه دستاتو می خواد

تولدت مبارک

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

 تولد متولدین مرداد

 

روزی که تو اومدی روی زمین

یه فرشته کم شد از آسمونا

مثل گل شکفتی بین آدما

گل سر سبد بودی بین اونا

تولدت مبارک عزیزم

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

جملات تبریک تولد متولدین مرداد

 

مردادی که باشی…هیچگاه آرزو و حسرتی نخواهی داشت…چرا که خودت به تنهایی، نهایت آرزو و حسرت برای دیگرانی…

 

جالب ترین جمله در مورد متولدین مرداد, تولد متولدین مرداد

اس ام اس تبریک تولد متولدین مرداد

 

چقدر خوب که تو به دنیا آمدی مرداد ماهی عزیزم . چقدر خوب که می‌توانم لبخندهای تو را ببینم. چقدر خوب که می‌توانم بگویم: تولدت مبارک.

 

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 99 مرداد 1  6:16 عصر

مجموعه: فال و طالع بینی

 

طالع بینی مرداد ماه, طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی ماهانه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما ، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود ، از جمله امور مالی ، شخصی ، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. 

فال ماهانه متولدین فروردین: 

ممکن است بتوانید چیز جدیدی را شروع کنید. سطح اعتماد به نفس و عزت نفس شما ممکن است به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند. شانس شما به احتمال زیاد می تواند زمان شگفت انگیزی را برای شما رقم بزند. احتمالاً کارمندان ارتقاء می یابند. این ماه ممکن است برای حرفه و شغل شما بسیار عالی باشد. به تجار توصیه می شود که در نیمه اول این ماه محتاط باشند. این ماه ممکن است پر از لحظات شادی آور برای روابط شما باشد. شما ممکن است با اعضای خانواده خود یک زمان شگفت انگیز داشته باشید؛ اگرچه تغییر در رفتار همسرتان ممکن است شما را ناامید کند. اگر مشاغل مشارکتی دارید ، باید با شریک تجاری خود محتاط باشید. اگر قبلاً در یک رابطه هستید ، ممکن است با شخص محبوب خود زمان شگفت انگیزی را پشت سر بگذارید. افراد متاهل ممکن است در طول این ماه پیشنهادات جالبی دریافت کنند. اگر می خواهید به محبوب خود پیشنهاد دهید ، ممکن است این ماه نتیجه مثبتی به شما بدهد. ممکن است در طول این ماه با برخی از مشکلات در حرفه خود روبرو شوید. اگر می خواهید چیز جدیدی را شروع کنید ، ممکن است این ماه به نفع شما باشد. افراد درگیر در زمینه فناوری اطلاعات ممکن است دستاورد چشمگیری کسب کنند. برای اینکه در این ماه بیشتر روی مطالعات خود تمرکز کنید ، افکار منفی را از ذهن خود حذف کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت: 

تمرکز شما ممکن است در این ماه روی شغل شما باشد و تجربه شما احتمالاً به شما در کسب سود و رسیدن به اهداف خود کمک می کند. اگر به دنبال تغییر شغل خود هستید ، ممکن است در این ماه پیشنهادات پرسود را به شما ارائه دهد. ممکن است فرصت های شگفت انگیزی برای رشد در حرفه و شغل خود داشته باشید. ارادت شما به شغل شما ممکن است مورد توجه مدیران شما باشد. حتی ممکن است موقعیت بالاتری بدست آورید شما ممکن است بسیار با اعتماد به نفس باشید و استعداد خود را به نمایش بگذارید و دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. ممکن است بهره وری در کسب و کار شما نیز افزایش یابد. به دانشجویان توصیه می شود که در ابتدای این ماه بیشتر روی مطالعات خود تمرکز کنند و قبل از حضور در هر کنکور رقابتی ، باید از مشاوره یک متخصص استفاده کنند. ممکن است بازرگانان بر گسترش مشاغل خود تمرکز کنند. این ماه ممکن است برای مطالعات شما شگفت انگیز باشد. ممکن است شما روی یادگیری چیزهای جدید تمرکز کنید. دلهره و عملکرد شما در فعالیتهای خارج از برنامه نیز ممکن است زیاد باشد. برای زوجین ، این ماه احتمالاً به نفع شما خواهد بود. شما ممکن است مدتی با کیفیت را در زندگی مشترک خود سپری کنید. این دوره ممکن است برای خرید فلزات گرانبها مانند طلا و نقره خوب باشد. سلامتی شما ممکن است در این دوره از شما حمایت کند. هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است. 

 

فال ماهانه متولدین خرداد: 

شما به احتمال زیاد در این ماه بر دشمنان و رقبا خود پیروز خواهید شد. ممکن است عملکرد و کار شما بی عیب و نقص باشد و احتمالاً حسن نیت شما افزایش می یابد. اگر می خواهید انتقالی دریافت کنید ، ممکن است این ماه برای شما سودمند باشد. ممکن است در طول این ماه فرصت های جدیدی را برای حرفه خود بدست آورید. بازرگانانی که در زمینه واردات یا صادرات هستند ممکن است در این دوره رونق خوبی داشته باشند. اگر مشغول تجارت لوازم جانبی یا پارچه هستید ، این دوره ممکن است زمانهای مطلوبی را به شما بدهد. در این ماه احتیاط کنید و از سلامتی و رژیم خود مراقبت کنید. ممکن است احساس خستگی کنید. احتمال عفونت نیز وجود دارد. ممکن است تجارت خود را گسترش دهید. در طی این ماه هیچ مزایای عمده مالی برای شما وجود ندارد. اگرچه ، سودهای جزئی در طول این ماه ممکن است. این ماه ممکن است برای زوجین مطلوب باشد. با این حال ، احتمال اختلاف نظرها پیش بینی شده است. 

 

فال ماهانه متولدین تیر: 

برای حرفه و شغل ، این ماه ممکن است برای شما بسیار خوب باشد. برای بحث و یا نمایش ایده های نوآورانه خود به مشتریان یا همکاران خود ، این ماه ممکن است به نفع شما باشد. برای گسترش مشاغل خود ، این ماه ممکن است به نفع شما باشد. به احتمال زیاد شما به یک سفر شغلی می روید و با افراد جدیدی در این سفر ملاقات خواهید داشت که می تواند برای تجارت شما مفید باشد مسائل حقوقی همچنین ممکن است به نفع شما باشد. روزهای آغاز و پایان این ماه ممکن است به نفع کارمندان باشد. احتمال دریافت خبرهای خوب برای این ماه بسیار زیاد است. احتمالاً کارمندان در این ماه از حجم کاری بالاتری برخوردار هستند. آنها ممکن است مجبور به تحمل اشتباهات شخص دیگری باشند. ممکن است دانشجویان برای بدست آوردن نتایج مطلوب خود در ابتدای این ماه سخت تر تلاش کنند.  برای زوجین ، این ماه ممکن است مطلوب باشد. همچنین ممکن است مشکلات موجود بین شما و شریک زندگی شما برطرف شود. حتی اگر هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است ، به شما توصیه می شود که از خود مراقبت کافی داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد: 

ممکن است در طول این ماه از شغل خود احساس رضایت نداشته باشید ، اما دریافت نقش یا مسئولیت جدید ممکن است شما را مشغول نگه دارد. شغل شما ممکن است در طی این ماه به ارتفاعات جدید موفقیت برسد. شما ممکن است مشکلات موجود خود را نیز برطرف کنید. مدیران شما ممکن است پشتیبانی بسیار خوبی را به شما ارائه دهند. مشاغل مشارکتی شما همچنین ممکن است یک زمان چالش برانگیز را بدست آورد. ممکن است در این مدت به اهداف خود برسید. اگر در این ماه پروژه ای را انجام دهید ، می توانید در تکمیل آن موفق شوید. سرمایه گذاری های شما ممکن است برای شما سودمند باشد و درآمد شما نیز ممکن است افزایش یابد. ممکن است بازرگانان بتوانند تجارت خود را گسترش دهند.  اگر از فشار خون بالا / پایین رنج می برید ، راه رفتن یا ورزش کردن می تواند به نفع شما باشد. به شما توصیه می شود که سلامتی خود را بطور منظم چک کنید. در این مدت احتمال بروز مشکلات مربوط به سرماخوردگی و سرفه وجود دارد. شما باید محتاط باشید. ممکن است فرصتی برای گذراندن زمان با کیفیت با دوست خود داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور: 

ممکن است در این ماه حجم کار بیشتری داشته باشید ، که احساس خستگی کنید. به شما توصیه می شود با مدیران خود درگیری نداشته باشید. همکاران یا مدیران شما ممکن است در این مدت از شما پشتیبانی زیادی نکنند. ممکن است اواخر این ماه وضعیت شما بهبود یابد. ممکن است در این ماه بورس تحصیلی دریافت کنید ، که این ممکن است برای کار شما مثمر ثمر باشد. احتمالاً بازرگانان در این مدت به یک سفر تجاری می روند. به شما توصیه می شود که با فداکاری کار کنید ، تمام سخت کوشی های شما دیر یا زود جواب داشته می شود.  چند روز ابتدایی این ماه ممکن است پیشرفت های خوبی در وضعیت مالی شما به همراه داشته باشد. ممکن است مزایایی از بازار سهام دریافت کنید. برای عشق و روابط ، ممکن است در روابط خود با چند فراز و نشیب روبرو شوید. 

 

طالع بینی مرداد ماه, طالع بینی ماهانه

 فال ماهیانه

 

 

فال ماهانه متولدین مهر: 

شاید زمان مناسبی باشد که به فکر گسترش تجارت خود باشید زیرا به نظر می رسد ستاره ها در طول ماه به نفع شما هستند. پیوستن به مشاغل جدید ممکن است در دراز مدت برای شما سودمند باشد. به نظر می رسد خستگی شما باعث اختلال در روال سلامتی شما می شود ، اما باید به خاطر داشته باشید که سلامتی خود را بیش از همه در اولویت قرار دهید. دانش آموزان ممکن است در این دوره نتایج خوبی کسب کنند. چنین نتایج ممکن است روحیه شما را شارژ کند. ایده های جدید ممکن است شما را برای رسیدن به اهداف خود ترغیب کند. دانشجویان در حوزه علمی ممکن است شاهد پیشرفت تحصیلی باشند. سفر کاری شما به نظر راحت و روان است. با این وجود ، لازم است که از هر برنامه ای که ممکن است مانع پیشرفت شما شود ، مراقبت کنید. تلاشهای مداوم شما ممکن است نتایج مثبتی به بار آورد. چنین نتایج ممکن است روحیه شما را شارژ کرده و شما را در پرتو جدیدی قرار دهد. تصویر سخت کوش شما ممکن است مافوق و زیردستان شما را تحت تأثیر قرار دهد. سودهای مالی سریع ممکن است برای هزینه های درمانی و قانونی شما مورد نیاز باشد. همچنین ممکن است چنین دستاوردهایی را برای آینده فرزند خود سرمایه گذاری کنید. به عنوان یک زن و شوهر متاهل ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که مدتی با کیفیت را در کنار هم گذر کنید ، خاطرات خود را دوباره یادآوری کنید و اهداف آینده را به یکدیگر بگویید. ممکن است در نتیجه تعهد شریک زندگی تان در رابطه ، رابطه طولانی مدت شما تقویت شود.

 

فال ماهانه متولدین آبان: 

اگر در یک خانواده مشترک زندگی می کنید ، ممکن است این ماه به نفع شما نباشد. این ماه ممکن است از نظر عشق و روابط کاملاً معتدل باشد. احتمالاً سلامت شما در این ماه خوب خواهد بود. هیچ بیماری عمده پیش بینی نشده است. همچنین ممکن است بیشتر روی آمادگی جسمانی و تمرینات خود تمرکز کنید. اگر از فشار خون رنج می برید ، پس باید داروهای مناسب مصرف کنید و همچنین بر روی مزاج خود نظارت داشته باشید. شما باید روابط غیر قابل اعتماد را قطع کنید. ارتباط عمیق بین شما و شریک زندگی تان ممکن است قوی باشد. اگر صاحب شغل هستید ، باید از هرگونه استدلال احتمالی خودداری کنید. سرسختی فایده ای ندارد. تمرکز و اراده ممکن است محیط حرفه ای شما را ارتقا بخشد. ممکن است در این ماه احساس بی حالی داشته باشید. بنابراین ، ممکن است شما نتوانید به اندازه انتظارات خود عمل کنید. با این حال ، ناامید نشوید. 

 

 

فال ماهانه متولدین آذر: 

برای جلوگیری از مشکلات رژیم غذایی یا روده ، درست بخورید. حتما فیبر بیشتری را در غذای خود بگنجانید. ممکن است سطح انرژی شما نیز خوب نباشد. ممکن است شما از نظر ذهنی رضایت داشته باشید ، خوشحال باشید و اعتماد به نفس داشته باشید. صبر و نگرش مثبت داشته باشید تا در مطالعات خود نمره خوبی کسب کنید. در مطالعات گروهی شرکت کنید. ممکن است هنگام مطالعه با برخی موانع روبرو شوید. کسانی که برای امتحان رقابتی آماده می شوند موفقیت کسب می کنند. علاقه مندان به هنر خلاق ممکن است در این ماه از فرصت های عالی برخوردار شوند. یک دوستی ساده ممکن است به یک رابطه تبدیل شود. درآمد شما ممکن است در این ماه خوب باشد. پس انداز پول را برای آینده شروع کنید. ممکن است هزینه های اضافی برای تجملات و چیزهای غیر ضروری وجود داشته باشد. متخصصانی که می خواهند مشخصات شغلی خود را تغییر دهند یا شاید به مکان جدیدی تغییر دهند می توانند در این ماه قدم بردارند.

 

فال ماهانه متولدین دی: 

دانشجویانی که متقاضی پذیرش هستند یا برای امتحان رقابتی آماده می شوند ممکن است عملکرد خوبی کسب کنند. محققان می توانند اکتشافات قابل توجهی را انتظار داشته باشند. سلامتی شما ممکن است نیاز به توجه بیشتری داشته باشد. کسانی که اسیدیته و فشار خون بالایی دارند باید روی زندگی روزمره و سبک زندگی خود تمرکز کنند. از غذاهای پرادویه خودداری کنید. هیدراته بمانید و مرتباً از ورزش بدنی و مراقبه استفاده کنید تا از سلامت لذت ببرید. رابطه شما با خانواده ممکن است در این ماه خوب و راحت باشد. می توانید از بزرگترهای خانواده خود انتظار عشق و درک داشته باشید که منجر به شادی و آرامش درونی شود. برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری ، بودجه ای را برای این ماه برنامه ریزی کنید. این یک ماه استرس زا در محل کار خواهد بود زیرا ممکن است شما از حمایت همکاران خود محروم شوید ، که ممکن است منجر به استرس شود. یک ماه مناسب برای کسانی که قصد دارند تجارت خود را گسترش دهند. ممکن است هنرمندان و خوانندگان این ماه کارهای خوبی انجام دهند.

 

فال ماهانه متولدین بهمن: 

از نظر بهداشتی ، ماه شاید امیدوار کننده نباشد. برای حفظ سطح انرژی باید از سلامت جسمی و روحی خود مراقبت کنید و از ورزش منظم و یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید. این ماه استراحت کنید. برای جلوگیری از بروز دوباره بیماری های قدیمی ، خود را بررسی کنید. سلامت و تناسب اندام کلی ممکن است فوق العاده باشد. برای دانشجویان مهندسی ، این ماه ممکن است یک دوره مهم باشد. دانش آموزان باید از کمک مشاور خود استفاده کنند زیرا این امر می تواند برای آنها مفید باشد. به نظر می رسد این ماه نتایج متفاوتی را برای زوج ها و مجرد ها ارائه دهد. افرادی که به فروش و بازاریابی مشغول هستند ، ممکن است در این ماه انگیزه بسیار خوبی کسب کنند. ممکن است در حال حاضر فرصت های عظیمی برای افزایش پول داشته باشید ، اما مراقب باشید و قدم های بلندپروازانه در این ماه برندارید. از نظر شغلی ، باید در روزهای اول و آخر ماه محتاط تر عمل کنید. حتی ممکن است این روزها با مشکلی در شغل خود مواجه شوید. با این حال ، بقیه ماهها خوش بین به نظر می رسند.

 

فال ماهانه متولدین اسفند: 

گسترش تجارت و بحث و تبادل نظر ممکن است اتفاق بیفتد. افراد مشغول در بازاریابی ممکن است اهداف خود را انجام دهند. ماه خوبی برای پزشکان نیست. شما ممکن است در این ماه وضعیت خوبی در روابط خود نداشته باشید. ازدواج شما ممکن است با اختلالاتی روبرو شود. دوستان شما ممکن است در ماه جاری بهترین حامیان باشند. ارتباط شما با زیردستان در مقایسه با همکاران و مدیرانتان ممکن است خوب باشد. افرادی که به دنبال پذیرش بین المللی هستند ممکن است نتایج مثبتی کسب کنند. دانش آموزانی که برای امتحانات رقابتی آماده می شوند می توانند انتظار نمره بالایی داشته باشند. سلامتی ممکن است نیاز به توجه داشته باشد ، به خصوص اگر مسائل مشترکی دارید. در هنگام ورزش و مصرف دارو مراقب باشید. در صورت بروز مشکل در چشم چپ خود با یک متخصص مشورت کنید. سطح فشار خون را مرتباً بررسی کنید. ممکن است در روزهای آغازین ماه پول غیر منتظره دریافت کنید. شاید مبلغ خوبی را صرف تزئین خانه یا محل کار خود کنید. پس انداز کردن را در اولویت قرار دهید. سود حاصل از املاک و مستغلات ممکن است پیش بینی شود.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

چهارشنبه 98 بهمن 16  5:45 عصر

مجموعه: مناسبتها در ایران و جهان

 

تحویل سال 1399،تعطیلات رسمی ایران در سال 99

تحویل سال 1399

 

لحظه تحویل سال 1399هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران

لحظه تحویل سال 99 : ساعت 7 و 30 دقیقه و 30 ثانیه

روز تحویل سال 99 : روز جمعه 1 فروردین 1399 هجری شمسی

مطابق 25 رجب 1441 هجری قمری

و 20 مارس 2020 میلادی

Friday, March 20, 2020

سال 1399 کبیسه هست. سال 1399 طبق تقویم میلادی سال موش است.

 

تعطیلات رسمی سال 99 :

 

تحویل سال 1399،تعطیلات رسمی ایران در سال 99

 تعطیلات رسمی ایران در سال 99

 

تعطیلات فرودین 99 :

1 فروردین جشن نوروز/جشن سال نو

2 فروردین عیدنوروز

3 فروردین عیدنوروز 

3 فروردین مبعث رسول اکرم [ 27 رجب ] 

4 فروردین عیدنوروز

12 فروردین روز جمهوری اسلامی

13 فروردین جشن سیزده به در

21 فروردین ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان [ 15 شعبان ]

 

تعطیلات اردیبهشت 99 :

26 اردیبهشت شهادت حضرت علی علیه السلام [ 21 رمضان ]

 

تعطیلات خرداد 99 :

4 خرداد عید سعید فطر [ 1 شوال ]

5 خرداد تعطیل به مناسبت عید سعید فطر [ 2 شوال ]

14 خرداد رحلت حضرت امام خمینی

15 خرداد قیام 15 خرداد

28 خرداد شهادت امام جعفر صادق علیه السلام [ 25 شوال ]

 

تعطیلات تیر 99 :

تیرماه سال 1399 تعطیلات رسمی ندارد.

 

تعطیلات مرداد 99 :

10 مرداد عید سعید قربان [ 10 ذوالحجه ]

18 مرداد عید سعید غدیر خم [ 18 ذوالحجه ]

 

تعطیلات شهریور 99 :

8 شهریور تاسوعای حسینی [ 9 محرم ]

9 شهریور عاشورای حسینی [ 10 محرم ]

 

تعطیلات مهر 99 :

17 مهر اربعین حسینی [ 20 صفر ] 

25 مهر رحلت رسول اکرم؛شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام [ 28 صفر ]

26 مهر شهادت امام رضا علیه السلام [ 29 صفر ]

 

تعطیلات آبان 99 :

4 آبان شهادت امام حسن عسکری علیه السلام [ 8 ربیع الاول ]

13 آبان میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام [ 17 ربیع الاول ]

 

تعطیلات آذر 99 :

آذرماه سال 1399 تعطیلات رسمی ندارد.

 

تعطیلات دی 99 :

28 دی شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها [ 3 جمادی الثانیه ]

 

تعطیلات بهمن 99 :

22 بهمن پیروزی انقلاب اسلامی

 

تعطیلات اسفند 99 :

7  اسفند ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر [ 13 رجب ]

21 اسفند مبعث رسول اکرم [ 27 رجب ]

29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ایران

30 اسفند آخرین روز سال

 

 

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته 


 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

جمعه 98 خرداد 31  1:53 عصر

[Forwarded from سوجوک تراپی]

تصاویر و احساسی که از دیگر موجودات ارسال میشد و گیاهان ان را دریافت می کنند، کلمات بر زبان رانده شده را شامل نمیشد ، این خیلی طبیعی است ، چون گیاهان دوره ی آموزشی فراگیری زبان ما را سپری نکرده اند! و کلماتی مثل آتش و آب و یا جملاتی مثل  دوستت دارم گیاه من، یا الان بهت آب می دهم یا شاخه هات را می کنم  ، را متوجه نمی شوند و به ان  واکنش نشان نمی دهند اما هنگامی که چنین نیتی را به جای راندن بر زبان، در ذهن مجسم کنید ( مثلا" در ذهن مجسم کنید که به محض رسیدن به خانه آب پاش رابر می دارید و گلها رو آب می دهید) ان وقت،  انها مفهوم شادی، لذت، تهدید، غم و ... راحتی از راه دور درک می کنند و واکنش نشان می دهند!  @tsujok

و با ادامه ی تحقیقاتش فهمید که این درباره ی هر سلول اولیه ای صدق می کند نه فقط گیاهان!  ادامه مطلب??

 

http://sujok.blogfa.com/post/3


 
<      1   2   3      
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
شنبه 99 مرداد 18
امروز:   535 بازدید
دیروز:   1369  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
سکوت ابدی
لحظه های آبی
به سوی فردا
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
Different.fdan
Smile of dream
نظرمن
EMOZIONANTE
خورشید تابنده عشق
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

آخرالزمان و منتظران ظهور
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
د نـیـــای جـــوانـی
منتظر ظهور
فرزانگان امیدوار
عصر پادشاهان
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
لنگه کفش
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
● بندیر ●
اتاق دلتنگی
دیار عاشقان
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
اگه باحالی بیاتو
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
عاشق آسمونی
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
دانلود آهنگ جدید
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
* رز آبی *
امام زمان (ع)
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com