سفارش تبلیغ
صبا ویژن
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
هرکس که در آسمان و زمین است، حتی ماهیان دریا، برای جویای دانش آمرزش می طلبند . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 100 فروردین 21  4:14 عصر

مجموعه: فال روزانه

 

فال روزانه,فال روز,فال امروز
ماه تولد

فال روزانه - شنبه 21 فروردین 1400

فال روزانه فروردین

فال روز متولدین فروردین: امروز دیگر مانعی وجود ندارد که باز هم شما را عقب نگاه دارد به خاطر اینکه ماه جدید فعال تماما مال شماست. اگر اخیرا در کاری شروع اشتباهی داشته اید الان بهترین زمان برای شروعی دوباره است. موفقیت تنها به کسانی اختصاص دارد که مقاوم و ثابت قدم هستند. بنابراین از این نترسید که با تصمیمات خوب در اجتماع حاضر شوید. پس سخت کار کنید تا رویاهای خود را به تحقق رسانید.

فال روزانه اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت:اگر شما دیشب از رویایی زنده و واضح برنخواسته اید خواب شما ممکن است بیشتر از همیشه شما را بی قرار کند. خوشبختانه شما قادر هستید که خود را بحرکت واداشته و امروز را به روزی پرمشغله تبدیل کنید. ماه جدید امروز می‌تواند ترس‌های ناخودآگاه شما را از بین ببرد و شما می‌توانید با آگاه بودن از آنها بر ایشان غلبه کنید. به یاد داشته باشید هر چه بیشتر فعال باشید راحت تر می‌توانید اعتماد به خود و زندگی تان را بدست بیاورید.

فال روزانه خرداد

فال روز متولدین خرداد: شرکت کردن در یک گروه فعال اجتماعی یا یک گروه سیاسی ایده خوبی به نظر می‌رسد به خاطر اینکه شما می‌توانید در این بین سرگرمی جدیدی برای خود ایجاد کنید. اما ممکن است زیاد از این کار راضی نباشید مگر اینکه تاثیر اجتماعی خوبی بر شما بگذارد. با وجود اینکه ممکن است از کار کردن با دیگران در یک پروژه لذت ببرید جایی را انتخاب کنید که در آن بتوانید نتیجه زحمات خود را مشاهده کنید.

فال روزانه تیر

فال روز متولدین تیر: هدفگذاری در کار کافی نیست؛ شما باید امروز حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوب تان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از "شغل" شما قرار دارد بنابراین واقعا شرم آور است که با وجود این منبع قدرتمند حرکت و مسیر روشنی را آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می‌توانید انجام دهید یا اینکه چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد.

فال روزانه مرداد

فال روز متولدین مرداد: ممکن است اداره کردن یک موقعیت مانند رهایی از زندان مانند یک سناریو در برنامه امروزتان مقرر شده باشد. حتی اگر شما قبلا با این فرضیه در محل کارتان درگیر بوده اید حالا راه حلی آشکار می‌شود که قبلا روشن و واضح نبود. در واقع اگر کارهای اخیر شما طبق میل و خواسته شما نبود راهی برای حل این مشکل وجود ندارد. یک فرصت به خودتان بدهید و ببینید چه پیش می‌آید. هیچ دلیل منطقی برای انتظار بیشتر برای یافتن راه حل وجود ندارد.

فال روزانه شهریور

فال روز متولدین شهریور: بعضی اتفاقات هستند که سفری را آغاز می‌کنند تا جایی که تردید کردن و سئوال پرسیدن مانند یک جهنم می‌شود؛ هر چه بیشتر جست و جو می‌کنید کمتر می‌فهمید. اما حکمت و دانایی واقعی زمانی است که شما اجازه می‌دهید این قضیه به دست فراموشی سپرده شود. لحظات جادویی زمانی هستند که حادثه تمام شود و داستان بعدی که آغاز می‌شود حوادثی از قبیل تولد و مرگ و حیات داشته باشد. ماه جدید امروز در هشتمین خانه از "احساسات تقسیم شده" شما بهتان یادآوری می‌کند که موضوعات بزرگ پاسخ‌های ساده ندارد- در بعضی موارد شما نیاز خواهید داشت که به موضوع بعدی بپردازید.

فال روزانه مهر

فال روز متولدین مهر: ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خانه از "شرکاء" شما قرار گرفته است؛ نشان می‌دهد که شما باید در رابطه کنونی خود تغییر ایجاد کنید یا اینکه رابطه جدیدی را آغاز کنید. همچنین اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس در یک خط قرار گرفته‌اند خشنودی و شادی را به این مدار ارتباطی می‌آورد. شاید اکنون زمان آن باشد که از سرمایه گذاری قبلی خود چه مالی و چه احساسی سود ببرید؛ به این فکر نکنید که دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند نباید کاری را انجام دهید.

فال روزانه آبان

فال روز متولدین آبان:اگر شما اخیرا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده اید امروز دیگر روز عمل است. صحبت درباره یک نمایش نیست؛ ماه جدید در ششمین خانه از "جزییات" پیشنهاد می‌کند که برداشتن قدم‌های کوچک ایده کوچکی است. هر چیزی که تولید و کارایی شما را افزایش بدهد مفید است حتی ایجاد یک برنامه برای خودتان که بتوانید شروع خوبی داشته باشید. اما تا فردا صبر نکنید؛ شما نیاز دارید که امروز کاری برای لذت بردن از لحظه حال انجام دهید.

فال روزانه آذر

فال روز متولدین آذر: ممکن است امسال درگیر به تعادل رساندن کار و تفریح باشید؛ با این حال ماه جدید امروز در پنجمین خانه از "تفریح و بازی‌های" شما اخیرا بر جنبه‌های روشن تر زندگی تاکید می‌کند. بسیار سخت است که بخواهید این روزها جدی باشید حتی اگر مسئولیت‌هایی داشته باشید که ملزم به انجام آنها باشید. اگر وقت شما رو به اتمام است خود را برای انجام دادن کار آزار ندهید ودیگر اینکه امروز کاری را ناتمام نگذارید. اما نادیده گرفتن مسئولیت های قبلی ایده چندان جالبی نیست؛ اگر این کار را بکنید زندگی تان بسرعت دچار مشکل و آشفتگی می‌شود.

فال روزانه دی

فال روز متولدین دی: شما امروز آماده اید که در رابطه با احساسات خود دستوری صادر کنید اما بهتر است این کار پنهانی انجام گیرد تا آشکارا! با وجود اینکه شما می‌خواهید که همه شما را درک کنند اما بهتر است اطلاعات شخصی و خصوصی خود را تنها برای دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان فاش کنید. صبر کنید تا زمانیکه شخص؛ مکان و وقت مناسبی برای این کار بیابید که خصوصی ترین اسرارتان را برای محرم اسرارتان اشکار کنید.

فال روزانه بهمن

فال روز متولدین بهمن: ماه جدید امروز در سومین خانه از "ارتباطات" شما قرار گرفته است بنابراین آنچه که می‌گویید و فردی که با او صحبت می‌کنید اکنون بسیار مهمتر از مسائل دیگر است. شما می‌توانید اهداف خود را برای هفته‌های آینده روی یک کاغذ بنویسید .دیگران را از نقطه نظرات خود آگاه کنید و حتی دوستان و همکاران تان را با تصمیم گیری‌های سریع و به موقع خود و برنامه‌ها و نقشه‌های منطقی تحت تاثیر قرار دهید. دلیلی برای بازگشت نیست؛‌ از اهداف خود صحبت کنید و سپس آماده باشید که آنها را بعمل تبدیل کنید.

فال روزانه اسفند

فال روز متولدین اسفند: شما باید از انرژی قدرتمند ماه جدید که امروز در نشان شما قرار گرفته است نهایت استفاده را ببرید و آن را برای مقاصد مالی خود بکار بگیرید به خاطر اینکه اتصال ماه-خورشید با ونوس مقتدر در دومین خانه از "پول" شما به ترتیب قرار گرفته اند. خوشبختانه شما نقشه ای دارید؛ و اکنون وقت آن است که طرح و نقشه خود را اجرا کنید. اما به یاد داشته باشید که مجبور نیستید که برای بالا بردن درآمد و سود خود ریسک کنید. فقط با حالت مثبت حاضر شوید و کاری را انجام دهید که می‌دانید شما را در راه تان موفق تر می‌کند.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: دنیای بازیگران

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, بیوگرافی همراز اکبری, همراز اکبری

عکس همراز اکبری

 

بیوگرافی همراز اکبری بازیگر خردسال ایرانی 

همراز اکبری دختربچه ی خوش سر و زبانی است که در سریال های عاشقانه، شکلاتی، حکایت های کمال و ... ایفای نقش کرده است.

چکیده ای از بیوگرافی همراز اکبری 

نام : همراز اکبری

متولد : 29 آذر 1389 تهران

زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون

پیشه : بازیگر

سالهای فعالیت: 1395-تاکنون

 

بیوگرافی همراز اکبری

همراز اکبری در 29 آذر 1389 در تهران متولد گردید، وی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد. 

همراز اکبری فعالیت خود را از سال 1395 با بازی در فیلم سینمایی شکلاتی که برای گروه سنی کودک و نوجوان بود آغاز نمود، همراز با بازی در سریال عاشقانه با کارگردانی منوچهر هادی به شهرت رسید وی در این سریال نقش دنا دختر حسین یاری و پانته آ بهرام را بازی کرد.

 

خانواده همراز اکبری, همراز اکبری, همراز اکبری و محمدرضا گلزار

بیوگرافی و عکس های همراز اکبری

 

آثار همراز اکبری

سریال خانگی عاشقانه    (1395)

فیلم کوتاه آلزایمر (1394)  
سینمایی شکلاتی   (1395) فیلم کوتاه رای (1394)  
سینمایی در میان امواج   (1396) سریال حکایت‌های کمال (1398) 
سریال خانگی گیسو (1399)  
سریال محکومین (1396)   

 

عکس های همراز اکبری

 

همراز اکبری فرزند کیست, عکس همراز اکبری و پدرش, همراز اکبری و محمدرضا گلزار

همراز اکبری و محمدرضا گلزار

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, بیوگرافی همراز اکبری, همراز اکبری

همراز اکبری در سریال گیسو

 

همراز اکبری فرزند کیست, عکس همراز اکبری و پدرش, همراز اکبری

عکس تولد همراز اکبری 

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, بیوگرافی همراز اکبری, همراز اکبری

عکس های اینستاگرام همراز اکبری

 

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, بیوگرافی همراز اکبری, همراز اکبری

همراز اکبری بازیگر 

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, بیوگرافی همراز اکبری, همراز اکبری

عکس های جدید همراز اکبری

 

عکس های جدید همراز اکبری, خانواده همراز اکبری, عکس پدر و مادر همراز اکبری

همراز اکبری در سریال حکایت های کمال

 

همراز اکبری فرزند کیست, عکس همراز اکبری و پدرش, همراز اکبری

عکس های جدید همراز اکبری

 

همراز اکبری در فیلم عاشقانه, همراز اکبری,بیوگرافی همراز اکبری

  همراز اکبری

 

همراز اکبری, عکس های جدید همراز اکبری, خانواده همراز اکبری

عکس همراز اکبری و پدرش

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

مجموعه: برای زندگی بهتر

 

افکار مزاحم,چطور افکار مزاحم را از ذهنتان بیرون کنید

افکار مزاحم

 

در خانه ماندن سخت است. اغلب ما روزانه مشغولیت کاری داشته‌ایم که حواس مارا به خود جلب می کرده‌اند. حالا که این روزها مجبوریم در خانه بمانیم و آنها نیستند، ما باید بتوانیم خود را از در افتادن به گردون? مکالمه ذهنی خلاص کنیم. راهی بیابیم تا بتوانیم از شر آشفتگی افکار مختلف آسوده شویم.

هرکدام از ما ممکن است بارها دچار این حالت شده باشیم که در زمان انجام کاری از جمله کارهای روزمره، مطالعه و ... افکار مزاحم به سراغ مان آمده و باعث اتلاف وقت و کاهش بازدهی کاری که در حال انجام آن هستیم شده است.

 

راهکارهایی پیشنهاد می شود که در ادامه به صورت مختصر می خوانید.

- سعی کنید با مدیریت درست خود، عواملی را که ممکن است باعث ایجاد حواس پرتی شود از خود دور کنید. برای مثال استفاده از تلفن همراه را به زمان های خاص محدود کنید.

 

- هر وقت احساس کردید که افکار منفی سراغ تان آمده، وضعیت خود را تغییر دهید و به کار دیگری سرگرم شوید.

 

- از خودتان بیش از توانایی تان انتظار نداشته باشید و سعی کنید از میان اهداف خود، هدفی را انتخاب کنید که امید بیشتری به موفقیت آن دارید.

 

-برای خود جعبه ای درست کنید و هرگاه افکار مزاحم و ناامیدکننده باعث رنجش خاطر شما و به هم زدن تمرکزتان شد، آن ها را روی کاغذی بنویسیدو درون جعبه بیندازید و هر چند وقت یک بار جعبه را باز کنید. در آن زمان خواهید دید که خیلی از افکاری که ذهن شما را درگیر کرده بود، اتفاق نیفتاده و ارزش فکر کردن نداشته است.

 

افکار مزاحم,چطور افکار مزاحم را از ذهنتان بیرون کنید

رهایی از افکار مزاحم

 

- از مواردی مانند چشم و هم چشمی و حسادت که خود باعث ایجاد افکار منفی است، دوری کنید.

 

- یکی از ریشه های افکار منفی و مزاحم انزوا و گوشه گیری است پس سعی کنید اوقات خود را در جمع دوستان مناسب و خانواده سپری کنید.

 

- اعتماد به نفس خودتان را با کارهایی مانند ورزش و تغذیه سالم و تقویت حافظه افزایش دهید و هرگز به دیگران اجازه ندهید با گفتار و رفتار خود خللی در آن ایجاد کنند.

 

- به یاد داشته باشید؛ این افکار ماست که واقعیتمان را می سازد. همان طور که در بالاتر ذکر شد ما هیچ گونه کنترلی بر آشکار شدن و چگونگی وقایع زندگی خود نداریم، حداقل بخشی از ذهن خودآگاه ما تنها توانایی دیکته کردن برخی وقایع را دارد و این افکار ماست که با شکل دادن انرژی برای ما ایجاد واقعیت می کند. بنا به قانون جذب؛ ما هر بیشتر در مورد چیزی نگران باشیم، همان نتایج نگران کننده را به سوی خودمان جذب می کنیم.

 

ما باید نسبت به افکار خود آگاهی بیشتری داشته باشیم زیرا که افکار ما دارای قدرت بیش از اندازه ای است که حتی بتوانید فکرش را بکنید. اگر نگران از دست دادن شغلتان باشید، با این نگرانی؛ احتمال اخراج خود را بیشتر می کنید.

 

- لحظه حال را دریابید. یکی از کارهایی که در منزل حواس ما را به خود معطوف می کند اندیشیدن راجع به گذشته و زنده کردن صحنه هایی از زندگی و اندیشیدن در مورد آن‌ها است.

 

این کار علاوه بر ایجاد افکار مختلف و آزارنده راجع به وقایعی که تمام شده اند موجب می شود که ذهن ما در مورد آینده هم این کار را انجام دهد و شروع به ایجاد افکار نگران کننده و تغذیه از آن‌ها کند.

 

وقتی که زمان زیادی را صرف تفکر در مورد آینده می کنیم،  به سادگی ذهنمان به سمت و سوی سناریوهای بد متمایل شود.


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

پنج شنبه 100 فروردین 5  9:9 عصر

مجموعه: مشاوره خانواده

 

قرنطینه کردن, قرنطینه چیست, قرنطینه کردن

قرنطینه در خانه

 

در هنگام بروز بلایای طبیعی ، شیوع بیماری های عفونی و سایر موارد اضطراری مهم ، ممکن است شما را مجبور به قرنطینه در محل کند. این بدان معناست که شما باید در آنجا بمانید - خواه در خانه ، در خانه دوست ، در مدرسه یا در محل کار - تا زمانی که خطر از بین نرود و مقامات محلی به شما اجازه دهند آزادانه حرکت کنید.

این به نظر می رسد بسیار ساده است ، اما مهم نیست که چقدر مبل راحتی خود را دوست دارید ، در نهایت ممکن است کمی عصبانیت را احساس کنید. خوشبختانه ، روش هایی وجود دارد که می توانید آرامش خود را از دست ندهید! حتی راهکارهای اساسی مانند چسبیدن به روالهای سالم و انجام فعالیت های کاهش دهنده استرس می تواند کمک کند. اگر بیش از حد احساس ناراحتی می کنید ، نترسید و کمک بخواهید.

 

1- اجتناب از تنهایی و کسالت

از طریق تلفن یا به صورت آنلاین به دوستان و خانواده خود صحبت کنید . انزوا و تنهایی در قرنطینه از مشکلات اساسی هستند. شما می توانید با دوستان ، خانواده و عزیزانی که در کنار شما نیستند تماس بگیرید ، با آنها از طریق متن گپ بزنید یا با آنها تماس تصویری برقرار کنید تا بتوانید چهره به چهره یکدیگر را ببینید. 

 

همچنین می توانید از طریق رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. 

 

یک گروه مجازی ایجاد کنید. اسکان در محل ممکن است به معنای کنسل کردن مهمانی ها و اجتماعات خانوادگی باشد ، اما قدرت اینترنت بدان معنی است که شما مجبور نیستید از تعطیل کردن دست بکشید!

 

برای انجام فعالیتهایی که از آنها لذت می برید وقت بگذارید. به کارهایی فکر کنید که می توانید برای کاهش استرس ، تسکین حوصله و کمک به زمان سریعتر انجام دهید. این ممکن است شامل کار در سرگرمی و پروژه های خلاقانه ، تماشای فیلم ، مطالعه ، آشپزی یا بازی کردن باشد. 

 

اگر با سایر افراد اقامت دارید فعالیتهای گروهی را انجام دهید. به عنوان مثال ، شما ممکن است یک بازی روی صفحه خانوادگی بازی کنید یا یک فیلم را با هم تماشا کنید.

از گذراندن تمام وقت خود در اینترنت خودداری کنید. 

 

بخشی از زمان خود را به تمیز کاری محل بگذرانید. میتوانی به موسیقی هم گوش دهید. اگر می توانید هر روز اندکی وقت به بیرون بروید ، حتی اگر تازه وارد بالکن خود شوید یا وارد حیاط پشتی خود شوید.

 

سعی کنید در طول روز بیرون بروید تا بتوانید از آفتاب به ویژه در اوایل روز استفاده کنید. 

اگر هوا خوب است ،در و پنجره ها را باز کنید. اگر بچه ها یا حیوانات خانگی دارید که به خارج از منزل می روند ، آنها را با خود به بیرون ببرید تا بتوانند انرژی بازی کرده و آزاد کنند. به عنوان مثال ، شما ممکن است با سگ خود به پیاده روی بروید یا بچه های خود را به حیاط پشتی ببرید تا بتوانید بازی کنید.

 

قرنطینه کردن, قرنطینه چیست, قرنطینه کردن

مقابله با قرنطینه در خانه

 

در صورت امکان ، مکان های جداگانه ای را در خانه برای خود ایجاد کنید یا هر کجا که در آن آرامش می گیرید ، جایی که افراد می توانند در هنگام نیاز به به آنجا بروند. به عنوان مثال ، ممکن است یک صندلی را در گوشه ای از اتاق نشیمن به عنوان "محل آرامش" برای یک عضو خانواده یا یک نقطه در میز ناهار خوری به عنوان "محل کار" برای خود تعیین کنید.

 

2- انجام فعالیتهای سرگرم کننده

تماشای فیلم و تلویزیون می تواند یک راه عالی برای استراحت بین سایر فعالیت ها باشد. 

خنده یک تسکین دهنده استرس فوق العاده است . حتی می توانید به دنبال برخی کمدی ها بروید.

 

پاپ کورن درست کنید و با خانواده ، دوستان یا هم اتاقی هایی که در کنار شما هستند ، یک شب عالی بسازید.

 

از گوش دادن بیش از حد به اخبار خودداری کنید.

 

کتاب خواندن یک تجربه آرامش بخش و همه جانبه است که می تواند ذهن شما را از گیر کردن در خانه کمک کند. حتی می توانید با خواندن با صدای بلند برای هرکسی که می خواهد گوش کند ، آن را به یک فعالیت مشترک تبدیل کنید!

 

اگر بچه دارید ، خواندن با آنها روشی شگفت انگیز برای نزدیک شدن بیشتر به بچه ها است ، آنها را درگیر نگه دارید و باعث شوید که در قرنطینه استرس کمتری داشته باشد. 

 

سعی کنید یک باشگاه کتاب خانوادگی ایجاد کنید. همه شما می توانید هر عصر یک کتاب را بخوانید و زمانی برای بحث در مورد آن داشته باشید ، یا می توانید کتاب های مختلف بخوانید و به نوبت درباره هر شخصی که می خواند صحبت کنید.

 

یک جلسه رقص برگزار کنید. گوش دادن به موسیقی ، رقصیدن و ساختن موسیقی خود همه راه های عالی برای تسکین استرس در حالی که در جای خود پناه می گیرید. گوش دادن به موسیقی خوب می تواند به شما انرژی ببخشد و روحیه شما را بالا ببرد .

 

اگر می توانید به بیرون بروید ، پیاده روی کنید. بیرون از خانه و به خصوص گذراندن وقت در طبیعت می تواند به کاهش استرس کمک کند و روحیه شما را بالا ببرد.  اگر به شما اجازه راه رفتن در بیرون از منزل را داده اند ، یک مسیر پیاده روی در این نزدیکی را جستجو کنید و یا یک پیاده روی در اطراف محوطه بروید. به حیوانات ، گیاهان و سایر ویژگیهای طبیعی که در اطراف خود مشاهده می کنید توجه ویژه ای داشته باشید.

 

قرنطینه کردن, قرنطینه چیست, قرنطینه کردن

آشپزی در قرنطینه 

 

برخی از پروژه های آشپزی سرگرم کننده را انجام دهید. داشتن غذای خوب می تواند قرنطینه  را در جای خود لذت بخش تر کند. عمل پخت و پز به خودی خود نیز می تواند سرگرم کننده باشد ، به خصوص اگر بتوانید آن را به یک فعالیت مشترک خانوادگی تبدیل کنید. برخی از کتابهای آشپزی یا به صورت آنلاین جستجو کنید تا بتوانید با لوازم مورد نیاز خود دستور العمل های سرگرم کننده ای را تهیه کنید. 

 

پخت و پز بسیار بامزه است و به راحتی با تهیه لوازم محدود امکان پذیر است. ببینید آیا می توانید برخی از شیرینی های اولیه ، کلوچه یا نان را با چیزهایی که در خانه دارید ، تهیه کنید.

 

با هنر و صنایع دستی خلاق شوید. این که آیا شما یک هنرمند استاد هستید یا نمی توانید خیلی بیشتر از یک چهره چوب مدیریت کنید ، ایجاد هنر می تواند استرس را کاهش دهد.  همچنین یک روش عالی برای ابراز احساسات خود به روشی ایمن و سالم است. انجام برخی از کارها رنگ آمیزی ، بافندگی ، یا هر نوع پروژه باعث خوب شدن حال شما می شود.

 

انجام هنرها و صنایع دستی روشی خارق العاده برای پیوند با بچه ها و مشغول نگه داشتن آنها در هنگام ماندن در خانه است. پروژه های هنری و صنایع دستی برای کودک را به صورت آنلاین جستجو کنید.

 

همچنین می توانید با هرکسی که در کنار شما است بازی های هنری ساده ای انجام دهید. 

 

قرنطینه کردن, قرنطینه چیست, قرنطینه کردن

قرنطینه

 

4- حفظ روال منظم

میتوانید برای آینده خود برنامه ریزی کنید . همیشه برای برنامه ریزی این فرصت ها گیر نمی آید. 

از قبل چیزهایی که در مدتی که میخواهید در محلی بمانید خریداری کنید ولی بیش از اندازه نباشد.

 

یک برنامه روزانه برای خود و خانواده خود ایجاد کنید. ممکن است شما وسوسه شوید که با لباس خواب خود دراز بکشید و تمام روز تلویزیون تماشا کنید در حالی که در خانه گیر کرده اید ، اما داشتن یک ثبات و روال مهم است. اگر با خانواده و به ویژه کودکان زندگی می کنید ، داشتن یک برنامه که همه بتوانند از آن استفاده کنند ، بسیار مفید است. برنامه را بنویسید و جایی بگذارید که همه آن را ببینند. 

 

برای نوشتن برنامه نیاز و سلیقه دیگران را هم در نظر داشته باشید.

 

همه وقت خود را در رختخواب نگذرانید. اگر در بزرگسال هستید 7 تا 8 ساعت خواب داشته باشید و اگر نوجوان 8-10 ساعت باشید.

 

گرفتن مقدار زیادی از نور خورشید می تواند به شما در حفظ چرخه طبیعی خواب کمک کند ، بنابراین سعی کنید چند دقیقه از خانه خارج شوید .صبح ها پرده های خود را کنار بکشید. 2-3 ساعت قبل از رفتن به رختخواب ، نور ها را کم کنید . 

 

نکته: داشتن اضطراب خوابیدن را سخت می کند. هر بار که می خواهید به رختخواب بروید ، فکر خود را آرام کنید ، سعی کنید از مدیتیشن ، دوش گرم و یا برخی از کشش های سبک استفاده کنید. حتما اتاق خواب خود را خنک ، تاریک و ساکت نگه دارید تا بتوانید راحت بخوابید. 

 

استراحت کنید ،خوب غذا بخورید ، ورزش کنید و از بهداشت خود مراقبت کنید. مراقبت از خود در هنگام پناهگاه در موقعیت مکانی برای سلامتی جسمی و عاطفی شما بسیار ضروری است. وقتی لازم نیست به جایی بروید ، انجام کارهای ساده مانند لباس پوشیدن ، برس زدن به موها و حتی خوردن غذا آسان است! یک تلاش آگاهانه برای انجام تمام کارهایی که معمولاً در طول یک روز معمولی انجام می دهید ، مانند: 

خوردن وعده های غذایی و تنقلات مغذی در اوقات منظم

دوش گرفتن ، مسواک زدن و تمیز کردن دندانهای شما

روز لباس مناسب بپوشید و شب ها لباس خواب خود را بپوشید

بلند شدن و حرکت در اطراف

 

 

هرگونه اعمال معنوی یا مذهبی را که معمولاً انجام می دهید را حفظ کنید.

 

در صورت بروز بیماری با پزشک خود تماس بگیرید. در صورت شروع علائم بیماری کرونا، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. بدون مراجعه به پزشک یا در اورژانس خودداری کنید ، زیرا ممکن است نیاز به اقدامات احتیاطی ویژه برای محافظت از سایر بیماران ، خود و شما باشد. در صورت مصرف دارو ، با داروخانه خود تماس بگیرید.

 

 

 

4-کنار آمدن با احساسات منفی

به خود یادآوری کنید که این احساس طبیعی است که به هم ریختگی داشته باشید.به یاد داشته باشید که احساسات مانند موارد زیر کاملاً طبیعی است: 

 

اضطراب یا ترس از خود یا دیگران

سردرگمی یا عدم اطمینان

نا امیدی

کسالت

تحریک پذیری یا عصبانیت

تنهایی

غمگینی

احساس گناه

 

کمی بلند شوید و قدم بزنید ، یک میان وعده سالم داشته باشید یا چند دقیقه مراقبه یا نفس عمیق انجام دهید.

 

بعد از اتمام کار دشوار ، مانند حمام کردن ، استراحت کنید و کاری جالب انجام دهید. به عنوان مثال ، نیم ساعت کتاب بخوانید یا کمی تلویزیون تماشا کنید.

 

مراقبه یا انجام سایر فعالیت های کاهش دهنده استرس. اگر احساس استرس یا اضطراب دارید ، به دنبال کارهایی باشید که می توانید برای آرامش انجام دهید. این به شما کمک می کند احساس آرامش و تمرکز بیشتری داشته باشید. چند گزینه شامل: 

مراقبه

انجام تمرینات تنفس عمیق

گوش دادن به موسیقی صلح آمیز

کشش یا انجام یوگا

دوش گرفتن یا حمام گرم

نقاشی ، رنگ آمیزی یا پخش موسیقی

 

هر روز حداقل 30 دقیقه فعالیت بدنی را انجام دهید. ورزش کردن می تواند روحیه شما را تقویت کند ، سطح انرژی شما را بالا ببرد و خطر ابتلا به مشکلات سلامتی را کاهش دهد.  سعی کنید حداقل 30 دقیقه در روز کار کنید ، حتی اگر فقط در اتاق نشیمن خود جک های پریدن را انجام دهید یا دور حیاط پشتی خود حلقه کنید. 

شما همچنین می توانید با انجام کارهای خانگی مانند جاروبرقی خانه یا زدن چمن ، ورزش کنید.

 

درمورد احساسات خود بنویسید. نوشتن چگونگی احساس شما می تواند به احساسات شما کمک کند احساس کنترل بیشتری داشته باشید. افکار و ترسهای خود را در دفتر خاطرات ، نوت بوک یا سند رایانه ای کم کنید. همچنین می توانید مواردی را که از آنها سپاسگزار هستید یادداشت کنید تا به شما کمک کند احساس مثبت تری نسبت به اوضاع داشته باشید.

 

اگر می خواهید ، حتی می توانید یک وبلاگ بنویسید که احساسات و تجربیات خود را در هنگام پناه بردن به جای خود قرار دهد. این یک روش خوب برای ایجاد حس ارتباط با دیگران است و در ضمن احساسات خود را به روشی درمانی نیز انجام می دهید.

 

در مورد احساس خود با دوستان یا عزیزان خود صحبت کنید. اگر احساس ترس ، ناراحت یا تنهایی می کنید ، به شخصی نزدیک شما نزدیک شوید. به آنها بگویید که چه احساسی دارید و در مورد احساسات خود با آنها دلسرد می شوید. بعضی اوقات فقط صحبت کردن در مورد اینکه احساس می کنید چگونه می تواند روحیه شما را بهبود بخشد.

 

به عنوان مثال ، ممکن است با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده تماس بگیرید و بگویید ، "سلام ، احساس کمبود می کنم و فقط می خواستم صحبت کنم آیا وقت دارید ؟ "

 

اگر احساس ناراحتی می کنید با یک مشاور یا خط بحران تماس بگیرید. گاهی اوقات ، استرس میتواند به یک فاجعه بزرگ تبدیل شود .اگر نمی توانید احساس اضطراب یا غم و اندوه خود را کنترل کنید ، یا اگر فکر آسیب رساندن به خود یا دیگران دارید ، فوراً با پزشک ، مشاور ، خط تلفن بحران یا شماره اضطراری محلی خود تماس بگیرید. 

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

شنبه 99 اسفند 23  4:18 عصر

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه میمانم

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانید

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

استوری در خانه بمانیم

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

عکس پروفایل قرنطینه

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانیم

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانید

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

عکس پروفایل در خانه بمانیم

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانیم 

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانیم 

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانید 

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانید

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

پروفایل در خانه بمانیم

 

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

در خانه ماندن

 

 پروفایل در خانه بمانیم, پروفایل در خانه بمانید

عکس در خانه بمانیم

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 


 
نظرات شما ()
 

نوشته شده توسط:   الهه ناز  

جمعه 98 خرداد 31  1:53 عصر

[Forwarded from سوجوک تراپی]

تصاویر و احساسی که از دیگر موجودات ارسال میشد و گیاهان ان را دریافت می کنند، کلمات بر زبان رانده شده را شامل نمیشد ، این خیلی طبیعی است ، چون گیاهان دوره ی آموزشی فراگیری زبان ما را سپری نکرده اند! و کلماتی مثل آتش و آب و یا جملاتی مثل  دوستت دارم گیاه من، یا الان بهت آب می دهم یا شاخه هات را می کنم  ، را متوجه نمی شوند و به ان  واکنش نشان نمی دهند اما هنگامی که چنین نیتی را به جای راندن بر زبان، در ذهن مجسم کنید ( مثلا" در ذهن مجسم کنید که به محض رسیدن به خانه آب پاش رابر می دارید و گلها رو آب می دهید) ان وقت،  انها مفهوم شادی، لذت، تهدید، غم و ... راحتی از راه دور درک می کنند و واکنش نشان می دهند!  @tsujok

و با ادامه ی تحقیقاتش فهمید که این درباره ی هر سلول اولیه ای صدق می کند نه فقط گیاهان!  ادامه مطلب??

 

http://sujok.blogfa.com/post/3


 
<      1   2   3      
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
 
دوشنبه 100 فروردین 23
امروز:   734 بازدید
دیروز:   721  بازدید
فهرست
پیوندهای روزانه
آشنایی با من
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
الهه ناز
دلسوز و مهربان نسبت به همه بنده های خدا هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم. لطف کنید وبلاگ را فقط با اکسپلورر مشاهده فرمایید چون اینطوری دیگه بهم ریخته نخواهد شد...
لوگوی خودم
جمله های طلایی و مطالب گوناگون
اوقات شرعی
لینک دوستان
به سوی فردا
نظرمن
اگه باحالی بیاتو
خورشید تابنده عشق
لحظه های آبی
Smile of dream
عصر پادشاهان
● بندیر ●
سایت مهندسین پلیمر
Polymer Engineers of Darab University

سلام
دیار عاشقان
آخرالزمان و منتظران ظهور
ن والقلم ومایسطرون
سرباز ولایت
لنگه کفش
Different.fdan
د نـیـــای جـــوانـی
عاشق آسمونی
مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
هستی همیشگی
منتظر ظهور
EMOZIONANTE
دانلود آهنگ جدید
سکوت ابدی
ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده
((( لــبــخــنــد قـــلـــم (((
SIAH POOSH
بخور زار
بلوچستان
فرزانگان امیدوار
بامبو
***جزین***
رز یخ زده
اقلیم شناسی دربرنامه ریزی محیطی
معرفی سایت ها و بهترین های اینترنت
مدرسه ای شاد
محفل آشنایان((IMAN))
عاشقان
آخرین روز دنیا
هیس
سایت اطلاع رسانی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
اتاق دلتنگی
مهر بر لب زده
ادبیات و فرهنگ
MATIN 3DA
ارتش دلاور
عشاق((عکس.مطلب.شعرو...))
PARANDEYE 3 PA
PARANDEYE 3 PA
فانوسهای خاموش
همنشین
کانون فرهنگی شهدا
ساده دل تنها
یا د د اشت ها ی شخصی خو د م .
سایت مشاوره بهترین تمبرهای جهان دکترسخنی
شهرستان بجنورد
وبلاگ آموزش آرایشگری
کلکسیون تمبرخانواده شهید محمدسخنی وجمیله رمضان
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
سایت طنز و کاریکاتور دکتررحمت سخنی
شب و تنهایی عشق
داستانهای واقعی روابط عمومی Dr.Rahmat Sokhani
عصر پاییزی
به خوبی فکر کن
آقاشیر
دانلود بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل بازی موبایل
.دوازدهمین سوارسرنوشت
کامپیوتر+ اینترنت+ ...
ماییم ونوای بینوایی.....بسم الله اگرحریف مایی
روانشناسی آیناز
کـــــلام نـــو
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
سایت جامع اطلاع رسانی برای جوانان ایرانی
آوای قلبها...
طب ورزشی دکتررحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
دوربین مدار بسته
سفیر دوستی
سایت گوناگون دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani
آسمان آبی من
تنهایی......!!!!!!
خبر روز
کربلا
رویش
یادداشتها و برداشتها
تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر
آموزش شنا
معیار عدل
کارشناس مدیریت بازرگانی: مهران حداد
سکوتی پرازصدا
xXx رنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx
.: شهر عشق :.
تک درخت
پیامنمای جامع
پرنسس زیبایی
بوی سیب BOUYE SIB
نکته های زندگی
معرفی روستای قزل احمد
ما تا آخرایستاده ایم
روستای چشام
سایت روستای چشام
عکس سرا + جام جهانی 2010
عکس های عاشقانه
بنده ی ناچیز خدا
رفقا
اس ام اس های عاشقانه
فقط عشقو لانه ها وارید شوند
پتی آباد سینمای ایران
PARSTIN ... MUSIC
سلام آقاجان
منطقه آزاد
❤ღنیلوفرهای آبیღ❤
علی پیشتاز
هگمتانه
گیاهان دارویی
محمدمبین احسانی نیا
ستاره سهیل
اندیشه های من
ღღتنهاییღღ
تنهایی
شــــــهدای روستای مـــکـــی کوهسرخ
درهم
*bad boy*
آیینه های ناگهان
عاشقتم
یاد نیما
واقعه
چوک بندر
مشاوره - روانشناسی
عشق آباد شهرمن
بچه های خدایی
گل رازقی
شبستان
دل شکســــته
برادران شهید هاشمی
شهداشرمنده ایم _شهرستان بجنورد
اسطوره عشق مادر
نور
Dark Future
**عاشقانه ها**
الهگان
سلامتی و فرج امام زمان صلوات
عشق
ترانه ی زندگیم (Loyal)
توشه آخرت
Manna
دریایی از غم
ارواحنا فداک یا زینب
علمدار بصیر
عشق الهی: نگاه به دین با ...
عطش (وبلاگ تخصصی ماه محرم و صفر)
انجام پروژه های دانشجویی برای دانشجویان کنترل

اواز قطره
محمد قدرتی Mohammad Ghodrati
پیمان دانلود
بچّه شهید (به یاد شهدا)
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
سرباز حریم ولایت
جک ، اس ام اس و عکس
سماموس
حکیم دزفولی
خنده بازار
گل همیشه نازم
ऌ عاشق بی معشوق ऌ
گل خشک
راه فضیلت
نامه ای در راه عشق
نت سرای الماس
دل پر خاطره
مردود
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
دهکده کوچک ما
گروه اینترنتی جرقه داتکو
نهِ/ دی/ هشتاد و هشت
فقط خدا
COMPUTER ENGINEERING &
شاه تور
اسرا
غزلیات محسن نصیری(هامون)
پاتوق دخترها
اس ام اس جدید
موعود
آتیه سازان اهواز
نور غدیر
دُرُخـــــــــــــــــــــــش
این نیز بگذرد ...
گالری رنگارنگ
خداجون دوستت دارم
کان ذن ریو کاراته دو ایلخچی
کلاس من
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کیمیا
طوبای محبت
نوری چایی_بیجار
* روان شناسی ** ** psychology *
دوستانه
xXx عکسدونی xXx
شخصی
هرچه می خواهد دل تنگم میذارم
کتابهای رایگان برای همه
مهربانی
نقاشی های الیکا یحیایی
اصولی رایانه
سید خراسانی
زمزمه تنها
« عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
سوادکوهی ریکا
سکوت(فریاد)
نوستالوژی دل ....
عاشقانه ها
mohammad
حرفهای شیرین
عرفان وادب
خیارج سرای من است
حرفهای آسمانی
شَبـَــــــــــــــکَة المِشـــــــــــــکاة الإسلامیــــــــــة
احسان ابراهیم پور
بهنام دانلود
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
عاشقانه ها
باشگاه پرواز
سکوت پرسروصدا
بدنسازی و هیکل
khoshbakhti
فرهنگی
Morteza Qasemi:Violinist
تنها

راه انداز و برنامه نویس پی ال سی+تازه های فناوری اطلاعات
چشم انتظار
درگز دیار آشنا
عشق بزرگ ترین دروغ دنیاست
دل شکسته
پیامک 590
خط بارون
خط بارون
خط بارون
نبض شاه تور
فرزند روح الله
اخبار دنیای عشق
تجربه های مربی کوچک
صل الله علی الباکین علی الحسین
Sense Of Tune
ghamzade
یٰا عِمٰادَ مَنْ لا عِمٰادَ لَهْ
متالورژی_دانلود فایل برای دانشجویان متالورژی (rikhtegari.com)
رویایی زندگی کردن...
اسماء الحسنی
خوش مرام
تینا
ستاره سهیل
جلسه قرآن وعترت کاشان
قافله شهدا
♥ღردپای عشق♥ღ
در پناه آسمون
انتظار نور
برو بچه های ارزشی
Chamran University Accounting Association
پاتوق سرا
عشق سرخ
مقاله های تربیتی
یاس من
آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام
فقط خدا
دوزخیان زمین
گل یا پوچ ؟
داستان یک روز
vagte raftan
ناکام دات کام
آزاد اندیشان
گنجینه
پایگاه اطلاعاتی و کاربردی شایگان
حفاظ
محمد شادانی
مناجات با عشق
فهادانــ
دانشجو
بیاببین چیه ؟
از یک انسان
غم
زازران
مریم بانو
mahoor
مرجع اس ام اسSMS
قرمز ها
جالب انگیزناک
فقط من برای تو
یادداشتهای روزانه رضا سروری
سیاه و سفید
داود ملکزاده خاصلویی
دوباره سبز می شویم...
شش گوشه
ریاضیات
نوجوونی از خودتون
عکس
امپراتوری هخامنشیان
ME&YOU
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
آوای آشنا
آرشیو
آرشیو مطالب کتاب جمله های طلایی و مطالب گوناگون[58] . جمله های طلایی[17] . ازدواج[8] . آرامش[4] . تصاویر[4] . خانواده سبز[4] . زندگی[4] . عشق[3] . خوشبختی[3] . رومانتیک[3] . سلامتی[3] . تصویر[3] . زن[3] . میلاد[3] . گناه[2] . مادر[2] . گزیده مجله خانواده سبز[2] . کشمیر[2] . قرآن[2] . عیدنوروز[2] . فریدون مشیری[2] . قانون جذب[2] . مناظره[2] . یادگاری دوستان[2] . کبد چرب[2] . نعمت[2] . جملات الهام بخش و زیبا برای زندگی[2] . خدا هست[2] . تکالیف[2] . تکنولوژی فکر[2] . حسین[2] . دختر[2] . دوستت دارم[2] . دوستی[2] . داستان[2] . زیبایی[2] . علی(ع)[2] . شب قدر[2] . صلوات[2] . صوفی و خرش[2] . اسلام[2] . ارتباط[2] . اس ام اس[2] . پیامبر[2] . اعمال[2] . اعمال شب لیله الرغائب . اعمال هنگام خواب . افتخار به زن بودن . افرادی که چشمشان کمتر از یک نمره ضعیف است، لیزیک نکنند . افسانه زن . افکاردیگران . اقدام عجیب . اگر خستگی و کسالت رهایتان نمی‌کند ! . اگر دعایتان مستجاب شد مواظب سه حالت باشید . اگر نمیتوانی . الحمد لله . الله الله و استجابت دعا . الهی قمشه ای . اما... . امام باقر . امام جعفرصادق . امام رضا (ع) . امام رضا علیه السلام و حفظ آبروی شیعه خراسانی . امام زمان . امام صادق . امام کاظم . امام هادی . امشب لیلةالرغائب . امنیت . امید . امید به زندگی به 150 سال می‌رسد . امیدوار کننده ترین آیه در قرآن . امیدواری . انتخاب نوع حجاب . اندیشه ها . انسان . انسانهای سبز . انگشتر بهشتى . انواع سوشی با طراحی های دیدنی و زیبا . انواع مختلف کفش . اولین ژیانی که تولید شد/عکس . اولین و آخرین سفر انسان به ماه . ای جوووونم . ایدز . ایده . ایده بزرگ . ایران برگر . ایران پرمصرف‌ترین مشتری سیگار تا 40 سال آینده . این 9 خرافه سلامت را باور نکنید! . این خوردنی‌ها شما را خسته‌ می‌کنند . این خوشمزه ها شما را پیر می‌کنند! . این ستارگان زن از شوهرانشان پولدارترند! . این ماده مغذی محافظ لثه است . این میان وعده مانع پرخوری می شود . این نانوایی نان ندارد . اینترنت با مغز ما چه می‌کند . بـآیَـ? . با 16 درخت با شکوه در گوشه و کنار جهان آشنا شوید . با اصول و کلیدهای فهم زبان بدن آشنا شویم! . با اظهار نیاز خود را ذلیل نکنید . با افراد عصبی چگونه برخورد کنیم . با این 12 انگیزه ازدواج نکنید! . با این لباس ها خوش اندام می شوید . با این نوشیدنی شیرین لاغر شوید . با بیل و کلنگ به جان تاریخ یزد افتادند . با تلاش . با خزان‌ زدگی پوستمان چه کنیم . با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! . با فواید دارچین آشنا شویم . با مردان کوتاه قد ازدواج کنید! . بارهنگ . بازداشت یکی‌از عوامل تحریکات‌اخیر دراصفهان . بازیگر زن ایرانی از تغییر جنسیت و دنیای مردانه‌اش می‌گوید . باشگاه لاغر اندام های گوشی های موبایل! . بافتن موها . بانوی ایرانی، بهترین ورزشکار زن سال 2014 آسیا . باید و نبایدهای طراحی دکور فضای داخلی خانه . ببخش . بخشش . بخشش کنید، اما . بخور نخور‌های پاییزی از دید طب سنتی . بدون رژیم گرفتن لاغر شوید . برای نوجوان خود وقت بگذارید . برخی از آثار نماز شب . برداشتن موانع موفقیت . برکات‌ ماه‌ رمضان‌ . بسیار مهم و حیاتی . بلایی که سیگار بر چهره می‌‌آورد . به بهانه فیلم ملک سلیمان (ارتباط،دوستی و ...با اجنه مسایل دیگر) . به زن بودنتان افتخار کنید . بهترزندگی کردن . بهترزیستن . بهترین . بهترین خوراکی‌ها برای داشتن چشمانی زیبا . بهترین دعاى حاجت . بهترین راهنمای انتخاب و خرید لباس پاییزی . بهترین فبلت‌هایی که می‌توانید در پاییز خریداری کنید . بهترین و بدترین موادغذایی برای دیابتی‌ها . بهترین و جالب ترین سلفی های 2014 . بهترین کرم دور چشم، مناسب سنِ شما . بهترینها برای سال نو . بهره مندی از دنیا . بهروز یاسمی . بیست معجزه . بیش از 120 انسان منجمد در انتظار حیات دوباره‌اند! . بیماری که جان مرتضی پاشایی را گرفت جدی بگیرید . بیوگرافی ناصر گیتی‌جاه . پاداش کسی که آیة الکرسی را زیاد می خواند . پاسخ . پاسخ به سوالات . پای صحبت «نامزد مرتضی پاشایی» . پایان یا آغاز عاشق . پایه تخت . پایه های اخلاق . پردرآمدترین شغل ها برای زنان . پرسش . پروانه . پروردگار . پس از فوت همسرش! . پسر . پل . پلک بزنید . پند . پوکی استخوان . پیام . پیام ضروری . " دانش کم چیز خطرناکی است " . "حبس" در انتظار مزاحمان تلفنی 115 . "زمین در خوش ترین احوال" . «بهنام تشکر» پدربزرگ شد! . 10 اختراع برتر 2014 معرفی شد . 10 ترفند ساده برای سال اول ازدواج . 10 تفاوت عمده بین مغز زنان و مردان! . 10 چیزی که زن‌ها درمورد مردها تنفر دارند . 10 چیزی که هرگز نباید روی صورت تان قرار دهید . 10 درس زندگی . 10 دلیلی که باعث می‌شوند هرگز ثروتمند نشوید! . 10 راز تحریک متابولیسم بدن . 10 راز حل نشده در مورد انسان‌های اولیه . 10 راز نادیده گرفته شده از تاریخ . 10 روش برای اینکه در زندگی خوش شانس باشیم . 10 فایده معجزه‌ آسای زنجبیل . 10 فرمول ساده برای چکاپ شخصی . 10 مسکن طبیعی عالی برای دردهای قاعدگی . 100 دلاری . 12 آلوده‌کننده هوای داخل خانه . 13 عادت روزمره که باعث پیری میشود . 13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید . 1387 . 14 باور غلط گوارشی . 14 نکته برای رسیدن به زندگی شادتر! . 15 واقعیت جالب در مورد هند که تا به حال نشنیده اید . 15 کاری که افراد برخوردار از اعتماد به نفس بالا انجام نمی‌دهند . 15روز . 16 اشتباهی که شما را کوتوله نشان می‌دهد! . 18 توصیه همسرانه برای آقایان . 20 دقیقه قبل از خواب قهوه بنوشید . 22 نکته تغذیه‌ای،نمره سلامت‌ . 25 نکته طلایی . 27 چیزی که در 27 سالگی باید یاد گرفت . 3 سال متوالی خشکسالی متوسط تا شدید در 8 استان . 30 . 30 بلایی که نباید سرخودتان بیاورید !!! . 30سال . 4 برابر شدن جمعیت سالمندی ایران . 40 آموزه مهم درباره همسرداری از زبان ائمه . 40 درصد از 200 نوع سرطان، قابل پیشگیری است . 40 نکته مهم اخلاقی در 40 جمله کوتاه و خواندنی . 40درس . 5 اشتباه در شستن صورت . 5 ترفند برای کار کمتر و موفقیت بیشتر در زندگی . 5 نکته حیاتی برای پیاده روی در تابستان . 50 . 6 چای گیاهی که سالم تان می کنند . 6 راهکار برای فرار از استرس های کاری . 6 فایده . 7 پیشنهاد غذایی مهم پزشکان برای سلامت و زندگی شاد خانم ها . 7 دلیل کاهش تمایل زنان به بچه‌دار شدن . 7 غذای ساده برای 7 موقعیت حساس . 79 درصد روزهای امسال پاک و سالم بودند . 7سین . 8 جاذبه طبیعت گردی ایران . 8 غذای سمی . 8 ماده خوراکی برای کم کردن اشتها . 8 نکته مهم . 9 توصیه‌ مفید صبحانه‌ ای! . 9 عادتی که ثروتمندان در زندگی دارند . 9 یار سلامتی بدن به شرط اعتدال . Art . Beautiful letter . Best Photograph . change me . Frying eggs made easy . Kashmir . Nice Garden . RED X RED . sms-اس ام اس . snake man . Surgery of a snake . Taronga Zoo . wow!!! . آبان ماه . آبان، ماه کم آبی تهرانی ها . آتش چهارشنبه . آثار روابط جنسی از منظر قرآن . آخر الزمان . آخرین آمار ازدواج و طلاق در کشور . آخرین آمار بیکاری در کشور . آخرین حرف تو چیست؟ . آدم برفی . آرام شدن . پیامبر اکرم . پیامبر اکرم(ص) . پیامبر اکرم(ص) نمونه کامل اخلاق . پیامبراکرم . پیامبران . پیرزن و مرد گوژپشت . پیشگیری از بارداری در ابتدای ازدواج . پیشگیری از سرطان . پیشنهاد هیجان‌انگیز برای موهای شما . پیوندهای روزانه . تئوری پنجره شکسته . تاثیر رنگ های شاد بر خلاقیت انسان ها . تاثیر قرمزوآبی . تاثیر میوه‌های بنفش و آبی در تقویت حافظه . تاثیر والدین در اخلاق . تاریخچه هفت سین . تاریخچه ولنتاین . تبدیل برج آب قدیمی به یک خانه مدرن . تبریک . تجلیل از پدر تعلیم وتربیت ایران در روز جهانی کودک . تخریب 2 طبقه پاساژ علاءالدین... . تدابیر مردان در همسرداری . تدبیر درست . ترافیک پرحجم در جاده های کشور . ترایفـل کاسـه ای رنگی . ترفندهای ساده برای زندگی . ترفندهای یک کدبانوی کامل . ترول . ترک کف پا را جدی بگیرید . تزریق انسولین، باعث ایجاد سرطان خون می‌شود . تزیین تخم مرغ . تست . تستهایی جالب برای تشخیص طلای اصل از طلای تقلبی . تشخیص آلزایمر از طریق راه رفتن . تشخیص آلزایمر با تست بویایی ! . آزاردهنده‌ترین مشکلات اندروید جدید . آسون ترین کار و سخت ترین کار . آشنایی با علائم، راه‌های تشخیص و مقابله با ویروس‌ کرونا . آشنایی با علایم و نشانه بیماری ها در چهره . آشنایی با معماران چیره دست دنیای جانوران . آشنایی با ویتامین D و بیماری های کمبود ویتامین D . آفرینش زن . آلودگی در آب تهران نداریم . آمادگی ازدواج . آموزش درست کردن بهترین سیب‌ زمینی سرخ کرده‌ دنیا . آموزش نماز . آموزش کمک‌های اولیه به مصدومین اسید پاشی . آموزنده . آموزه های طنز و جالب عمه کتی .
آرشیو
اشتراک
 
طراح قالب
www.parsiblog.com